Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is megveri a kutyáját...

Más is megveri a kutyáját hirtelen felindulásbol?

Figyelt kérdés
Kinti-benti kutya. Kiengedtem negyed órára, és kimentem behívni. Erre leült és lesett. Kb 10x szóktam neki és nem jött, hát ideges lettem és bementem. 20 perc múlva újra kimentem, megint szóltam neki de megintcsak lesett rám. Ideges lettem elkezdtem felé menni erre ő befutott. Bementem és megvertem. Általában szófogadó, de ha nem akkor nagyon utálom és mérges vagyok rá.
2014. nov. 12. 14:10
1 2 3
 1/28 HUN_Sector ***** válasza:
84%

Nem normális viselkedés. Nem emelünk kezet arra akit szeretünk, ez igaz a kutyára is. Ő nem tudja hogy mi van, mit rontott el. Valószínűleg az odahívást sem tanulta meg annak idején.

Inkább el kellene járnotok kutyás tréningekre, a verés nem megoldás.

2014. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Tudnál nekem adni egy nevet meg egy címet? A sajátodét természetesen.
2014. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, mennyire. Ha csak 1x vagy 2x belerúgsz, vagy megütöd (Nem teljes erővel), akkor nem baj, abból csak tanul, más is úgy csinálja. De ha 10x-20x megütöd, megrúgod, akkor javaslom járj dührohamkezelő órákra, vagy csak pszichológushoz...
2014. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem, csak az idegbeteg hülye barmok szokása megverni az állatát. Te nevelted, ha nem hallgat rád az a te hibád, szóval magadat kéne ütnöd amiért ennyire béna vagy.

Max plüssállat való neked, igazi nem.

2014. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Csak az idegbetegek szokták, más nem hiszem...
2014. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 sippara ***** válasza:
79%
Ez sima natúr idegbetegség, nem "hirtelen felindulás". Elkövettél minden lehetséges hibát (nem mentél ki behívni, ezerszer szóltál, de nem tartattad be vele, újra és újra ráhagytad), aztán megverted, mert azt csinálta, amit valószínűleg prímán betanítottál neki. Gratulálok.
2014. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenkor kár verni ,inkább étellel kell becsalni, de van amikor hatásos a verés, pl ha rád vagy családtagra morog vagy támad akkor egy kiadós verés segít helyretenni a sorrendet.
2014. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ilyet csak a lúzer, idegbeteg emberek csinálnak, akik képtelen kontrollálni a saját idegességüket. Ha magadat nm tudod kontrollálni, hogyan várod mégis, hogy egy kutyát tudj?

Én ha felidegesedek, veszek pár nagy levegőt, kihúzom magam, majd HIGGADTAN odamegyek a kutyához végrehajtatni vele, amit nem akart, aztán mindenki mehet a dolgára. A kutya tudja, hogy így is úgy is meg kell csinálnia, amit mondtam, mert ha nem, akkor is végre lesz hajtatva, így inkább magától megcsinálja, és én sem viselkedek idegbeteg állat módjára.

2014. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek eldurran néha az agya, és van, hogy jogos is. De a te esetedben baromira nem volt az, hiszen először hagytad, hogy az ő akarata érvényesüljön, aztán legközelebb amikor végre bement, ahogy kérted, még jól el is verted. Képzelheted, hogy legközelebb mennyi kedve lesz hozzá. Jobb lett volna odamenni, megfogni és bevinni, hogy megtanulja, hogy nem bújhat ki ez alól, mindenképpen meg kell csinálnia.
2014. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Remélem a szüleid is így neveltek. Mikor nem fogadtál szót megvertek. Kár hogy nem daraboltak fel inkább. Elég szánalmas féreg vagy, hogy az erődet egy kutyán mutatod meg :) Ha véletlenül adnál adatot magadról akkor mutathatnád nekem is :)
2014. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!