Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is megveri a kutyáját...

Más is megveri a kutyáját hirtelen felindulásbol?

Figyelt kérdés
Kinti-benti kutya. Kiengedtem negyed órára, és kimentem behívni. Erre leült és lesett. Kb 10x szóktam neki és nem jött, hát ideges lettem és bementem. 20 perc múlva újra kimentem, megint szóltam neki de megintcsak lesett rám. Ideges lettem elkezdtem felé menni erre ő befutott. Bementem és megvertem. Általában szófogadó, de ha nem akkor nagyon utálom és mérges vagyok rá.
2014. nov. 12. 14:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Az én kutyám ma kijött velem, mikor kivittem a kukát. Sajnos, nem jött vissza a hívásra, rohant a szemben levő szomszéd kutyákhoz. Én meg befutottam jutifalatért, hogy valahogy becsalogassam. Közben befordult egy autó az utcába, , előtte a kutyám. Hívtam kedvesen (pedig iszonyúan féltem, hogy elütik), rohant hozzám, bejöttünk. Adtam neki jutalomfalatot, és nagyon megdicsértem, hogy bejött. Lehet, hogy nem érdemelt jutalmat, de én olyan boldog voltam, hogy mégis visszajött a hívásra:) Még kölyök, nem teljesen behívható(:
2014. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

1x vágtam a seggére.


El is indultam felé, hogy odamegyek és beviszem. Csak befutott. Ha nem indulok el felé akkor még mindig kint van.

2014. nov. 12. 14:37
 13/28 A kérdező kommentje:
Persze még meg is jutalmazom h bem fogad szót....
2014. nov. 12. 14:38
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Azért nagy különbség van a megverés és a fenekére dádá között. Nem lehet hogy a kutyának bent melege van? Tudod. Télibunda meg hasonló dolgok. Ha kint jobban érzi magát akkor had legyen kint. Te sem örülnél neki ha bekényszerítenének egy szobába ahol van 20 fok és a sídzsekidben lennél amit nem vehetsz le...
2014. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
Persze, néha jól vékonyba kell vágni, hogy tudja hol a helye és hogy ki a falkavezér.
2014. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
Majd ennek a sok "1x vágtam a seggére" dolognak az lesz a vége, hogy a kutya megharap, akkor ő lesz a hülye, vérengző vadállat? NEVELNI kell, nem ütni-verni! Ha egyedül nem megy, kérj segítséget, vagy ajándékozd el!
2014. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 sippara ***** válasza:
82%
Keress fel egy jó kutyaiskolát/kiképzőt és/vagy (de inkább és) olvass rengeteget, mert ha egy sima behívás így el van cseszve, akkor gondolom, a többi apróság is hasonlóan prímán megy.
2014. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Inkább téged kéne megverni. Ha idegbeteg farok vagy ne legyen kutyád.
2014. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"Persze még meg is jutalmazom h bem fogad szót"


Azért verted meg, mert végrehajtotta az utasítást.

2014. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mert megindultam felé... És megijedt. Különben nem ment volna be
2014. nov. 12. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!