Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek BARF-ba nem kevés...

Szerintetek BARF-ba nem kevés a csontos hús arány?

Figyelt kérdés
Például egy kölyöknek vagy egy 60 kg-os kutyának mondjuk kijön,hogy fél kiló kell csontos húsból az körülbelül 1 farhát tömege.Vagy csirkeszárnyból az 5-6 db,ennek a kétszeresét is simán megeszik úgy,hogy kapnak mellé sima húst.
2014. nov. 12. 15:04
 1/3 sippara ***** válasza:
75%

Egy hatvan kilós kutyának 700 gr a napi csontja. Az meg, hogy ennek a kétszeresét is KÉPES megenni, semmit nem mond, hidd el, ha bármelyik kutya beszabadulna a hűtőbe, megennének gond nélkül több kiló húst is, de ettől még nem annyi a napi adagjuk.


Egyébként meg az enyéimnek spec sok a csontos, kevesebbet kapnak az ajánlottnál.

2014. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,én 30%-al számoltam a csontosat,a sima húsból meg nem lehetne több 40-nél,ha szorulása van a kutyának?
2014. nov. 12. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nagyjából úgy számoltam,hogy húsból 80 dkg,csontosból max 50,zöldségből meg 30 dkg-ot kapna.50,30,20 %.Összesen másfél kiló körül kapna.

Szerintetek jó?,kíváncsi lennék a véleményetekre.

Amúgy inkább szikár a kutyám,most fél éves,és eddig nem volt sok neki egyáltalán.

2014. nov. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!