Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel első kutyának mennyire...

Spániel első kutyának mennyire javasolt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok spánielt ismerek, de szerintem mehet nyugodtan :) akit ismertem egy nagyon aranyos és könnyen kezelhető kutyus volt, a másiknak meg konkrétan 10 perc alatt megtanítottam tökéletesen ülni :D Szerintem egy Angol cocker spánielt vagy ilyen keveréket beválalhatsz első kutyának :)
2014. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első kutyám egy angol cocker spániel volt, ráadásul panelban. Nagyon jó csapatot alkottunk, de rengeteg fárasztást és foglalkozást igényelt. Egy spániel mindig kíváncsi, mindig érdeklődik, mindenhol ott kell lennie. Viszont, ha ezeket az igényeit kielégíted, szerintem tökéletes kutya (jó, elfogult vagyok). :)

Jártam vele kutyasuliba, meg napi nagy sétákra, de igazán kiteljesedni akkor tudott, ha elmentünk az erdőbe, ott azt láttam a szemén, hogy "igeeeen, kösziiii!"

2014. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 1. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet első kutya, de sok foglalkozást és szocializációt igényel, mert az egyik legharapósabb fajta, ha nem törődnek vele.
2014. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!