Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők ( természetesen...

Tenyésztők ( természetesen törzskönyvvel) megéri fedeztetéskor a kannak első választású kölykökért cserébe fedezni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 09:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Már eddig is néztem azt a kant. Igaz vannak hibái, de egyik kutya sem tökéletes.
2014. nov. 16. 09:44
 12/17 anonim ***** válasza:
ez nyilván igy van, de mivel nem vagy ebben a tapasztalt ugy veszem észre, mindenképp kérd ki a szukád tenyésztőjének a véleményét. Ráadásul befúz téged a fedeztetéssel, majd 8 hetesen elviszi az elsőválasztásu kiskutyát, neked meg ott marad a többi baba. Nemtudom milyen, és mekkora alomszámu fajta, de jól gondold meg. Manapság nagyon nehéz kölyköt eladni, vagyis inkább ugy fogalmaznék, hogy jó és felelős gazdát találni. Mire az almot felneveled, az többszázezer forint, és ezek a költségek mind téged terhelnek, valamint a kiskutyákkal eltültött minőségi idő. Jóindulatból irom, hogy gondold át.
2014. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Anyumék tenyésztők voltak. 17 éves voltam amikor abba hagyták igaz ők egy másik fajtára vannak specializálódva. A tenyésztőm szerint illik hozzá a kan. Átlag 8-10 kutyus.
2014. nov. 16. 13:58
 14/17 A kérdező kommentje:
Jah amúgy úgy lenne meghatározva, hogy 6 hetes koráig kötelező kiválasztania azt amelyiket magának akarja. Nem akarom, hogy 8-10 hetes kölyköket kelljen hirdetni. Inkább válassza ki 6 hetesen, hogy a maradéknak tudjak gazdát keresni.
2014. nov. 16. 14:34
 15/17 anonim ***** válasza:
hát te tudod, de nem lehet valami top kan, ha ő hajkurássza a szukákat:))) Egy jó kant, még 10 évesen is keresnek:) De nem látok bele, nyilván te fogsz dönteni. Ha egészséges utódai vannak, jó karakterűek, és ugy érzed javitani tudsz vele, akkor lépd meg.
2014. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem ő keresi a szukákat. Én azt egy szóval sem mondtam. csak kérdeztem tőle, hogy mennyiért fedez és akkor mondta...
2014. nov. 17. 09:25
 17/17 anonim ***** válasza:
ok, igy már értem:)
2014. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!