Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek gyerek szerető kutyákat?

Kovács Elu kérdése:

Ismertek gyerek szerető kutyákat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Neveléstől függ. Ha egy gyerek idiótán viselkedik, és piszkálja a kutyát, nem meglepő, ha a kutya morog rá, majd ha nem hagyja abba, akkor odakap. A kutya nem játékszer.
2014. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokat, lévén, hogy terápiás kutyákkal is heti rendszerességgel találkozok, dolgozok.
2014. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KGabi0000 ***** válasza:
Az enyém is az,keverék,de akármit elvisel.Sőt imádja ha körülette forog a világ.Van egy 1 éves kislány,az unokatestvérem lánya és amikor jöttek hozzánk,akkor folyton a kislánnyal volt elfoglalva.Odaült mellé,nézte,néha elvakkantotta magát,a kislány meg tök cukin utánozta,amúgy a kutyám nagyjából mindent elvisel,soha nem morgott még gyerekre,csak azt nem szereti ha a fülét fújják,de egy hihetetlenül kedvesbarátságos kutyus.A menhelyi keverékek közül sokan szeretik,de igazából minden kutya elviseli őket csak nevelés kérdése,ritka eset,ha nem tűri el,az már más dolog,hogyha a gyerek nyaggatja a kutyát.
2014. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutyából lehet gyerekszerető családtagot nevelni,de amik egyértelműen ilyen fajták: Golden retriver

Német juászkutya( sokan vadnak tartják,pedig nem igaz. Nekem is van,mindenkire ráugrál,de a kisgyereket éppen csak óvatosan megszagolja és odadörgölődzik)

2014. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Labrador vagy golden rotriever
2014. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem német jucim van, imádja a gyerekeimet :) Soha nem bántotta őket és nem is morgot rájuk, pedig aztán néha nekiesnek ovi után :) Jámbor kis jószág, énis imádom :)


A másik kutyánk egy tacsi, na ő már már más téma. Őt nem lehet nyúzni mert morog, de bántani nem bántott még senkit. Ő inkább magának valo

2014. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A cane corsóm és az amstaffom is imádja a 2 és 6 éves gyerekeim.

Mindkettő gyerekszerető fajta.

Csak nem való mindenki kezébe.

2014. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind 3 kutyám az, de a keverékemnek ösztönből jön. Egy igazi hülyegyerek, de gyerekek között annyira finoman viselkedik, hogy én is elcsodálkozom. A huskym semleges, ha jófej a gyerek, hagyja magát simogatni, ha hülye, akkor inkább elvonul. A pitem meg megőrül a gyerekekért, de neki külön tanítani kell, hogy finoman viselkedjen a kisemberek körül, mert nagy örömében ugrál, nyálazik stb.
2014. nov. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom. Nem ugat, kedvesen szaglássza az idegenek lábát, illetve más kutyakét. Nagyon barátságos. Keverék.
2017. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!