Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan oldjátok meg? Többi...

Ti hogyan oldjátok meg? Többi lent

Figyelt kérdés
Yorki kutyusom /2 hónapos/ kedvence a lakásban található vezetékek huzgálása. Nem szeretném ha ebből később a vezetékek rágcsálása lenne. Pedig van sok játéka és foglalkozom is vele. Nem tudom megoldani, hogy ne férjen hozzá egyáltalán.
2014. nov. 15. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Tiltani kell! Meglátod hogy huzigálja elviszed onnan határozottan tiltod és adsz neki mást amivel játszhat.

Most meg fogtok kövezni de az én kutyám az előszoba szekrényről nem akart leszállni bekentem erőspistával. Megszagolta, megnyalta azóta eszébe sem jut pedig rég lemostam róla.

2014. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiltod,amikor látod és áramtalanítasz,meg feltekered a vezetéket amikor nincs felügyelet.Egy megrágott kábel rátok is veszélyes.
2014. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor még kölyök volt a kutyám (roti), én úgy oldottam ezt meg, hogy amikor nem voltunk itthon, akkor szobakennelben volt, amikor meg itthon voltunk, rászóltunk, ha ilyesmit csinált (ő az ágyat szerette (volna) nagyon rágni). Most pedig kizárom az előszobába, ott nem tud ilyesmit rágni, max. pár cipőt.
2014. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!