Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor hogyan oldjátok meg...

Ilyenkor hogyan oldjátok meg a sétát?

Figyelt kérdés
Még nincs kutyám de a közel jövőben szeretnék egy border colliet. Múlt héten beteg voltam 1 hétig és azon gondolkodtam hogy ilyenkor hogy sétáltatnám az elég nagy mozgás igényű bordert.Mert amúgy foglalkoznék vele 2-3 órát. Csak ilyenkor ti mit csináltok? Most nyilván nem az angol bulldogosok válaszát várom hanem a nagyobb mozgásigényű kutyák gazdájának véleményét. Ilyenkor mennyit bír ki a kutya?:)

2014. okt. 23. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagyok, akkor is sétáltatom a kutyát. Ha nem egyedül élsz, akkor egy családtagod be tud segíteni!
2014. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor korházban voltam műtéten, akkor nem vittem el, de hirtelen nem tudnék olyan betegséget mondani, ami nem szorul korházi kezelésre és megakadályoz a kutyázásban. Mikor még friss volt a varratom, egy hétre rá már vittem sétálni, még ha csak rövidebb "gyógy-túrákra" is.
2014. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha egész nap hánytam nem hiszem hogy tudtam volna vinni :)
2014. okt. 23. 12:23
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. okt. 23. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy staffordshire terrierem van, atom nagy mozgásigénnyel. Én lekopogom az elmúlt 5 évben egy napot nem maradtam otthon betegség miatt. párszor ficamodott ki a térdem, és mivel sajnos húz nagyon a kutyus egy darabig így a közel lévő nagy mezőre hordtam abban a hétben amíg nem jöttem helyre. Édesapám elhozta a mezőig, ott elengedtem, így nem kellett rohangálnom, kíméltem magamat. De megoldható egyébként, ha családtag segít, márpedig biztos segít. Ha egyedül élsz akkor is egy jó barátot megkérhetsz rá, hogy ha kicsi időre is, de legalább pisilni vigye el a kutyót
2014. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 23. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még két mankóval is kivittem, ha annyira beteg vagy hívj oda valakit, biztos van barát családtag aki segít ilyenkor. Más is megoldja.
2014. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

oké

:))

2014. okt. 25. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
:)))
2014. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!