Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítási szerződés...

Ivartalanítási szerződés kellene nekem .!? Bővebben lent .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 hónapos szuka francia bulldog kölyköt ajándékoztam a testvéreméknek , de csak azzal a feltétellel hogy 8 hónapos koráig ivartalaníttatni fogják , de nem találok szerződést sehol amit ki tudnék nyomtatni,vagy gépeljek egyet én ?? De mi álljon benne ??

Nem szeretnék felesleges szaporulatot , és a barátnője már mondta 1x hogy akarna kis franciákat ... :(

Én erre azt mondtam NEM , akkor a kutyát nem adom oda..

De végül belementek .

Ismernek és tudják , képes vagyok bármire ha nem tartják be , ebben az esetben a kutyát haza fogom hozni .

Ebben kérném a segítségeteket !


Előre is köszönöm !


2010. jan. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Neked kell csinálni egyet.
2010. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez nem egészen ivartalanítási szerződés, de ilyet találtam, ha kicsit átalakítod, neked is jó lesz.

[link]

2010. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az a fajta szerződés, amint mondjuk az állatotthonok iratnak alá több mindent tartalmaznak. És ennek egy pontja az ivartalanítás.

Azaz, ha te csak erről akarsz szerződni akkor fogalmazd meg. Ezeket tartalmazza

Örökbe adási szerződés (ez jöjjön középre felülre)

Mely létrejött...............és.........között.

Örökbe adott állat adatai.

Az örökbe fogadó fél jelen szerződésben vállalja

...és itt sorold fel mit szeretnél.

Ha ilyen komolyan gondolod,mást is beletehetsz.

Aztán kell még, hogy milyen következményei lesznek, ha nem tartják be.

Majd aláírás, dátum.

2010. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Á, találtam jobbat!!!!:)

"Amennyiben ivaros szukát fogadtam örökbe vállalom , hogy a kutyát 60 naponbelül ivartalaníttatom. Tudomásul veszem, hogy az örökbefogadottm kutyát tovább nem szaporíthatom."

[link]

alulról a harmadik:)

2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örökbe adó adatai

Örökbe fogadó adatai

Kutya adatai

Örökbe fogadás feltételei (normális tartás, sétáltatás, nevelés, orvosi ellátás, ha probléma van, forduljanak hozzád; ivartalanítás, amit ellenőrzöl 8 hónapos korban, bármikor meglátogathatod - előzetes egyeztetés után kötelező megmutatniuk a kutyát, stb.).

Ha ez nem teljesül, visszaveszed a kutyát.

Írd meg te nyugodtan, a menhelyek is maguknak fogalmazzák. Hivatalos irat, mint pl. az adóbevallási papír, nincsen az örökbe adásra és az ivartalanítási kötelezettségre.

2010. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , mindenképpen meg fogom írni a szerződést... !

Semmi képpen nem szeretnék felesleges almot .

További szép estét nektek! :)

2010. jan. 29. 18:47
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Küldj egy levelet az akiteki@gmail.hu -ra, elküldöm mintának, amit én használok.
2010. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!