Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti miért tartatok kutyát?...

Ti miért tartatok kutyát? Milyen célból?

Figyelt kérdés
házőrzésre stb... gondolok. Köszönöm!
2014. nov. 15. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
hobbi, társ
2014. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
hobbi.
2014. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pepperbá válasza:
Nekünk van egy foxink, őt házőrzésre és van egy vizslánk azt pedig vadászat céljából tartjuk.Mindkettő nagyon aranyos.
2014. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Emberek azért tartanak kutyát mert a kutyának az ember mellet van a helye. Ellenkező esetben már kihalt volna a faj , vagy vadkutyák lennének mint pl a dingó. Én azért vettem a magam mellé kutyát mivel sportos életmódot folytatok , rengeteget futok és kellet egy társ aki követ ebben. Emberben nem találtam meg a megfelelőt nem volt igazán elszántak , a kutyám viszont mindig követ. Na meg miért tartok kutyát mert szeretem a kutyákat szeretek velük foglalkozni, tanítanak?
2014. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretjük őket.
2014. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én tanyán élek, ezért nélkülözhetetlen a kutya. Elsősorban házőrzés a fő feladatuk, de természetesen szeretett és megbecsült társak is.
2014. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
hobbi,társ
2014. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!