Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi? Az olyan válaszok...

Bernáthegyi? Az olyan válaszokat, hogy nem kell nekem kutya nem kérném.

Figyelt kérdés
Mindenképpen bernáthegyit szeretnék, sokat lenne vele törődve, viszont nincs rá 250ezer forintom. Igen a havi kajája, orvos, cuccai megvannak, meglesznek normálisan. Viszont a kutyára ilyen 40-50ezrem lenne. Örülnék ha adnátok ötleteket hogy hol találnék így kutyát. Köszönöm.

2014. nov. 15. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahogy elnézem, nagyon nincsenek fajtamentők, úgyhogy maradjunk a menhelyeknél. Allatok.info-n lehet fajtára is keresni.
2014. nov. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a havi ellátására van pénzed, akkor miért nem tudod azt megtenni, hogy egy évig félreteszed azt a pénzt és máris megvan a 250 ezer egy normális kölyökre? Amúgy se lehet általában a szögről leakasztani egy kölyök bernáthegyit, tehát szinte biztos, hogy várni kell rá.
2014. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 HSz76 válasza:
0%
Berni pásztor? Hasonló, és 40-ből kijön.
2014. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Bernit se kapsz 150 alatt.
2014. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
NEm hiszem hogy vannak fajta mentők. Rakj félre. Úgyis akár éveket kell várni egy ilyen kölyökre. Lehet itthon nem is találsz. Vagy állatok.info
2014. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%

szia,egy bernáthegyi gazdija vagyok.:)

Én sem tenyésztőtől vettem a kutyusomat(ÉS MÉGIS TELJESEN EGÉSZSÉGES,GYÖNYÖRŰ),mert szerintem sokkal jobb,ha a kölyök egy családnál tölt 2 hónapot,ahol a gyerekek és az akkori gazdájuk játszik vele,szeretetet kap tőlük.Egy családnál ahol nem a pénzért fialtatnak egyszerre 5 kutyát,meg ilyenek.

DE MOST FIGYELJ!

Az interneten keress hirdetéseket,de nagyon megfontoltan. Csak olyan hely után érdeklődj,ahol látszik a képeken,hogy szépek,tiszták és jó helyen(alomban) tartjáka kicsiket.(mert bernáthegyiből tényleg rengeteget piszkos,elhagyatott helyen tartanak,de ez a fotókon is látszik! Olyat semmiképp se válassz.)

Másik jó tanácsom,hogy a kiskutya megvétele és elhozatala előtt,menj el egyszer látogatóba és mérd fel a terepet.

Nekem is nagyon sok időbe telt,mire rátaláltam az én kis mackómra,de teljesen megérte rá várni,mert eszméletlenül aranyos(hiába nem 250 ezer forintba került és nincs törzskönyve:D)Szóval sok sikert a keresgéléshez!De csak ésszel :)

2015. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát aki képes egy fotó kedvéért megfürdetni a mocsokban tartott kölyköt és keresni egy zöld füves foltot, meg a vevő kedvéért hazavinni pár kutyát, hogy úgy tűnjön, mintha ott élnének, az már sokkal jobb szaporító...
2015. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Akumi..szerinted ki csinálna ilyet? Akiket nem érdekelnek a kölykök nem csinálnának ilyet,hidd el :)
2015. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kölyök nem érdekli őket, de a pénz igen. A második sztori az érdekes...

[link]

2015. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Nekem van tenyésztőtől és szaporitotol is vásárolt bernáthegyim!Mindekttő gyonyorű,sokan azt hiszik mindketten hivatalos tenyésztőtől vannak, DE az amelyiket szaporitotol vettük, 100x betegesebb volt, borbetegsegektől kezdve aranyéren át a méhgyulladásig, volt minden! Most lesz 4 éves, fél éve ivartalanitattuk, hisz amúgy sem szaporitás céljábl vettük, és szerencsére azota kutya baja, egészséges, életerős, hatalmas termetű. Ugyhogy hiába vettük tenyésztőtől sokkal drágábban a másik kutyát, az soha nem beteg, vagy csak ritkán van vele kisebb probléma, mig a szaporitotol vásárolt egy csomo pénzbe volt, ay allatorvos belőle jol meggazdagodott, csak a mutét volt 200 euro. Ugyhogy azt javaslom, ha kiskutyat akarsz, akkor menj tenyésztőhoz, hosszutavon megtérül a pénzed!
2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!