Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhög a kutyám?

Miért köhög a kutyám?

Figyelt kérdés
8hónapos staffi kutyám szárazon köhög mintha valami lenne a torkán!Mostanában séták közben bele bele ment a vízbe és lehet megfázott vagy tüdőgyulladása van?Az orrábol váladékozik kicsit!Ha a ti kutyátoknak volt már ilyen légyszi írjátok le és azt is mivel gyógyitottátok?Én lándzsásutifű szirupot adok neki az jo?
2010. jan. 28. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat mondjuk vidd orvoshoz es ne kuralgasd nem kisgyerek, reagalhat tok maskepp mint ahogy varod.

Hogy valadekozik az orra az jo, mert inkabb megfazasra utal, mint tudovizenyore vagy szivproblemara amitol szinten kohoghet egy kutya.

Hivd fel a dokit mit adj neki, esetleg bemenjetek-e ;)

2010. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lándzsás utifű jó sleimoldásra,de inkább vidd el orvoshoz.Az a tuti.Plusz,nem biztos,hogy az a baja.Számtalan oka lehet a köhögésnek.Vidd orvoshoz.!
2010. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is köhögött, és mandula gyulladása volt...semmit nem csináltam, csak adtam neki bérest, és meggyógyult, báe nem a bérestől, de az is közre játtszott..
2010. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne lándzsást adj neki, mert az köptető. Ha száraz köhögése van (nincs váladék a tüdejében, amit fel kéne köhögnie), akkor tök feleslegesen köhögteted a sziruppal.

Száraz köhögésre adj neki hagyma teát, tapasztalatból mondom, használ (lobogó vízben forralod az egész hagymát pár percig, langyosan ráöntöd a kajájára, de van kutya, aki magában is megissza).

Ha 1-2 napon belül nem javul, én azért elvinném orvoshoz, legalább nézze meg. Bár szerintem úgyis antibiotikumot fog adni...

2010. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!