Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle gazdik! Mit gondoltok...

Beagle gazdik! Mit gondoltok a kutyátokról? Jó választás volt? Máskor is vennétek beagle-t?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan makacs, mint mondják, vagy csak nehezebben kezelhető? Mennyit foglalkoztok vele? Gyerekek/tizenéves gyerekek mellé jó társ?

2014. nov. 16. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok és egy beagle gazdája :)Nem csak annyiból áll, h negsimogatom, hanem en etetem, itatom, tanitom, setaltatom es kb mindent én csinálocsinálok :)

Kezdjük ott, hogy tényleg nagyon makacs. Most 6 hónapos és csak most kezdi tanulgatni az ül, pacsi, fekszik parancsszavakat. Én úgy vettem észre, h az én kutyámnak nincsen szüksége túl hosszú sétákra.. Délben és este szoktam vinni, és volt olyan hogy hazafele a kezemben kellett hazahozzam. Nagyon szereti a gazdáját, és hamar el kell kezdeni a tanítását, lehet hogy nem fogja első perctől teljesíteni, de próbálkozni kell. A behívást első perctől tanìtani kell.

En negyon szeretem a kutyamat, és nam bantam meg hogy őt választottam <3

2014. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tóbb mint 16 éve 16 évesen kaptam az első beagleömet, ő tavaly nyáron 15 évesen hagyott itt minket és a 14 éves másik beagleöm nem sokkal után követte őt sajnos. 3an voltak az egyik öregem fia maradt meg nekem és hoztam mellé menhelyről egy 10 éves beaglt, illetve 2 hete fogadta örökbe egy 13 évest. Anyuéknál pedig a másik öregem lánya van. Szóval igen vennék még beagleöt és ha egyszer a mostani öregeim (2 10 éves egy 13 éves) itthagynak biztos, hogy lesz megint beagleöm. Makacsok, de taníthatóak, imádom ezt a fajtát.
2014. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!