Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogyha fajtiszta...

Igaz az, hogyha fajtiszta kutyát az anyától való leválasztás után nem oltjuk be azonnal, akkor véres hasmenése lesz?

Figyelt kérdés
2 hónapos drótszőrű foxterrierről van szó.
2014. nov. 17. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kutyát már az anyja mellett is oltanak 6 hetesen. A véres hasmenés pedig lehet parvo, vagy bélgyulladás jele is. Oltás nélkül az elsőt kaphatja el a kutya.
2014. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, FAJTAtiszta kutyát?

Mert a keverék is fajtiszta, ha nem farkas az apja.

A véres hasmenést fertőzés okozza.

2014. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
#2-es ha már okoskodsz, akkor legalább okosan tedd. Konkrétan a kutya és a farkas egy faj (Canis lupus)....csak két külön alfaj( farkas=Canis lupus lupus; kutya=Canis lupus familiaris). Mondhattál volna bármi más állatot, de a farkas az pont mellétrafálás volt...
2014. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden kölyköt oltani kell, és féregteleníteni, az oltási programot az állatorvos mondja el, akihez már az előtt el kell vinni a kutyát, hogy szaporítani kívánnánk.

A fajtiszta és fajtatiszta szavaknak pedig nézz utána, kedves kérdező!

2014. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Köszi, most már tudom. De ettől még nem okoskodásnak érzem azt, amit mondtam, pusztán egy hibát vétettem.
2014. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a leválasztás előtt oltatni kell az első oltással.
2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya fajtiszta, mivel a kutya egy faj. A foxi pedig egy fajta.
2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!