Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy kutyának két gazdája...

Lehet egy kutyának két gazdája? Nehéz ezt elérni?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges, hogy a kutya ugyanúgy szót fogadjon a családban másnak, mint nekem. Természetesen nem egy gazdás kutyáról van szó, mert akkor egyértelműen nem.
2010. jan. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

a kutya az utolsó !!

a családban a kutya ,csak a legutolsó, de hogy ezt a család többi tagja is megértse, nekik is tanulniuk kell a kutyáról !

alapból minden kutya falkaállat,és a falkán belüli státuszukat sokszor megkérdőjelezik,ezért neked és a családtagjaidnak is -e szerint kell bánni vele.

következetes nevelés,és minden ok:)

persze ahhoz hogy szót fogadjon mindenkinek , tenni kell .

2010. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutya falkában él, a háztartás összes tagjka falkatag. És ebből a kutyának kell lennie a legutolsónak, aki az összes többi falkatagnak engedelmeskedik. Alfahím és alfanőstény csak egy lesz a falkában, azaz gazdija is csak egy lesz, és mindig is őhozzá fog a legjobban ragaszkodni, de ha jól neveled, akkor a család többi tagjának is szót fogad majd.
2010. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kevés egygazdás fajta van.
2010. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kutya választ magának gazdát, mi is 4-en vagyunk és van 3-om kutya.Engem választott gazdinak a kutyám mert én foglalkozok vele a legtöbbet...és én fogadtam be.Szóval hagyd a kutyára, hogy válasszon és törődj vee napi 2 órát, hogy te lehess az ideális gazdi.
2010. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Nem lehetséges, csak így lehet. Különben komoly gondok alakulhatnak ki a családban a kutyatartás terén.

Nincs mese, a kutyát ugyanúgy irányítani kell a 80 éves nagypapának és a 4 éves kislánynak is, mint a család többi tagjának.

2010. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!