Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy csivava keverék kiskutyám 9 hetes. Reggel arra ébredtem h habzik a szája gyorsan jár a horpasza és majdnem megfulladt. Egyfojtában nyöszörög olyan mintha erőlködne. A hasa puha nincs felfujodva. Vittem azonnal orvoshoz aki azt mondta lehet alergia epilepszia ilyen kicsi korban nem valószínű. Kapott 4 fajta szurit. Már eltelt 3/4 óra azóta de még nyöszörög. :'(
2014. nov. 19. 09:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

A szokásos dolog mit jelent?

Tenyésztőtől vetted papírokkal,szerződéssel,garanciával?Ha igen,érdemes lenne felhívni a tenyésztőt.

Ha szaporított kutya,lehet,hogy nem él sokáig.

2014. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Írtam hogy csivi keverék. Ki adna hozzá papirokat??? Amúgy köszönöm a biztatást aranyos vagy. Már jobban van amúgy!!!!! :-)
2014. nov. 19. 15:23
 13/36 A kérdező kommentje:
Amugy meg sok tk-s kutyáról olvadtam itt amelyik beteges. És a keverékek szívósabbak!!!! Ja és kutyám van nem háztartási cikk amire garancia kell...
2014. nov. 19. 15:27
 14/36 anonim ***** válasza:
59%
Egy kutyát 10-15 évre veszel, ha veszed, akkor csak tenyésztőtől vegyed, a szaporítós kutyákkal sokkal több a baj. Ha meghal a kutyád, akkor kinek fogsz reklamálni? Egy szaporítót nem érdekel, mi történik az általa kitermelt kölyökkel, mert nekik a mennyiség a lényeg. Ha meg nincs pénzed, menj a menhelyre.
2014. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy csivava keverék kutyát nem vett szaporítónál!! Fentebb írta is hogy miért. Ok nélkül minek kell jönni ide abszolút nem passzoló szaporítós szöveggel?

Kedves kérdező! Hogy van a kiskutya? Kiderült mi okozta a bajt?

2014. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszönjük kérdésed már jobban. Nagyon sok féreg volt benne mikor hozzám került és valószínű h összecsomósodhatott a beleiben ez válthatott ki allergiás reakciót. Ettől a szapiritos szövegtől kezd hányingerem lenni bántsd azt aki szaporít!!
2014. nov. 19. 16:35
 17/36 A kérdező kommentje:
A másik része a dolognak hogy lehet nekem köszönheti szegény h még él. Mert ha nem veszem magamhoz valószínű megfagyott volna. Megsajnáltam azért van nállam. Hagytam volna ott és vegyek magamhoz egy menhelyit??? Mi a különbség???? Pénzt meg nem is adnék kutyáért kezdjük ott!!! Inkább ingyen megmentek egy eldobott kutyust!!!
2014. nov. 19. 16:40
 18/36 anonim ***** válasza:
Egyet megmentettél,szép dolog.Csak épp a szaporító látja,hogy gazdát találnak a kölykök,meg tud tőlük szabadulni,így jön majd a következő meg az utána következő alom,míg a szerencsétlen szuka bírja.Ha ingyen kaptad a kutyát,akkor is.Olcsóbb a szaporítónak ingyen elosztogatni,mint a szukát ivartalanítani.
2014. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Az biztos h könnyen vannak vele. De ha senki nem hozza el vagy megölik mikor megszületnek vagy kidobják mint sok esetben az utcára onnan bekerül a menhelyre ha szerencsélye van és aztán örökbe fogadja valaki. Ugyan az a kettő sztem csak a kutya kevesebb megpróbáltatáson megy keresztül. Ha ebből a szemszögből nézzük minek a menhely h könnyebb legyen a szaporitóknak?
2014. nov. 19. 17:18
 20/36 A kérdező kommentje:
Büntetni kellene a szaporítást. Akinek nincs tenyészengedélye meg kellene sózni egy szép kis összeggel. De hát nem is tudom mi lenne a legjobb megoldás erre.
2014. nov. 19. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!