Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy csivava keverék kiskutyám 9 hetes. Reggel arra ébredtem h habzik a szája gyorsan jár a horpasza és majdnem megfulladt. Egyfojtában nyöszörög olyan mintha erőlködne. A hasa puha nincs felfujodva. Vittem azonnal orvoshoz aki azt mondta lehet alergia epilepszia ilyen kicsi korban nem valószínű. Kapott 4 fajta szurit. Már eltelt 3/4 óra azóta de még nyöszörög. :'(
2014. nov. 19. 09:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Az,hogy senki nem vesz és nem fogad örökbe szaporítótól.Akkor nem érdemes nekik új almot lehozni többet.

Gondolod,hogy azok a kutyák,akik mondjuk a tied testvérei,mind jó helyre kerültek?Mi a garancia,hogy egy sem köt ki gyepin vagy az utcán?Az emberek könnyen megszabadulnak az ingyen vagy olcsó kutyáktól.

2014. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Te annyit tehettel volna, hogy nem veszed meg a kolykot, hanem allatvedokkel es rendorseggel egyutt tersz vissza. De most mar keso banat, igy is szep, hogy megmentetted.
2014. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Neharagudj nem értek egyet veled. Akkor a menhelyi kutyák pusztuljanak el a menhelyen? Nem tudom sajnos hova kerültek a testvérei :-( Nem vettem ingyen hoztam el. Egy ismimre akarták rásózni mint csivi. De mikor megláttam hol vannak milyen mocsokba hidegbe megfenyegettem az illetőt h feljelentem és ha tetszik ha nem elhozom ingyen mert ott nem maradhat. Majd meg szakadt a szivem mikir láttam hogy didereg.
2014. nov. 19. 17:54
 24/36 anonim ***** válasza:

És miért nem jelentetted fel?

Majd jönnek az újabb és újabb almok ugyanilyen körülmények közé.

2014. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mi köze van a menhelyi kutyáknak a szaporított kutyádhoz?Menhelyre pontosan ilyen tetves szaporítóktól és/vagy felelőtlen emberektől kerülnek.
2014. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor mi is a különbség aközt h menhelyit hozok el vagy egy szaporítótól. Semmi!!! Csak annyi hogy elviszi egy felelőtlen ember aki aztán kidobja és én csak a második gazdája leszek a kutya meg kitudja addig is mennyit szenvedett. Értem amugy h mit akarsz mondani ezzel de sztem ez nem megoldás.
2014. nov. 20. 13:15
 27/36 A kérdező kommentje:
Mindegy h milyen kis korcs de az enyém,imádom és nem adnám semmiért. Hálistennek már jól van és készülünk egy allergia vizsgálatra hogy ne legyen még egy ilyen probléma.
2014. nov. 20. 13:19
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs teljesen igazad. Ha egy szaporítót lebuktatnak, és elveszik tőle a kutyáit, utána már többé nem tarthat kutyát, és ezt ellenőrzik is! Míg te most elhoztál egy kölyköt, ő már valószínűleg hozza is le a következő almot. Ezért nem mindegy,hogy egyedül, vagy állatvédőrséggel mész oda.

Drukkolok, hogy ne legyen baja. Egy képet mutatnál róla? Kíváncsi vagyok a kutyusra :)

2014. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ha a menhelyről hozol egy kutyát,a helyére mehet egy másik halálraítélt,tehát kettőt mentesz meg.

Ha szaporítótól hozol,jön a következő felesleges alom,aminek jó része a végén menhelyen köt ki.Ha a szaporító rájön,hogy nincs kereslet a kölykökre és nyakán maradnak,nem gyárt következő almot.

2014. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Én már nem vitázok nem érted mit akarok mondani. Hoztam volna menhelyit és a helyére került volna pl ami nállam van. Ugyan az csak más kutyám lenne. Igen hibáztam h nem jelentettem az biztos. Így utólag lehet tenni valamit? Megprobálok képet felrakni nem tudom sikerül-e mert telorol vagyok.
2014. nov. 20. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!