Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fagynak át a kutyák,...

Miért nem fagynak át a kutyák, ahogy a hideg betonlépcsőn alszanak? Már ilyen időben is, pláne télen -10 stb. Fokban?

Figyelt kérdés
Nem az én kutyámról van szó,mielőtt valaki elzavarna melegebb égtájra,hanem általánosságban kérdezem.
2014. okt. 28. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak azok alszanak a betonon, akik nem fázósak, tehát van megfelelő bundájuk. Rosszabb esetben nincs más választásuk, de ezek a kutyák bizony átfagynak, van rá példa, hogy halálra is fagynak!
2014. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átfagynak. Sokkal fáradtabbak másnap, és ha nagy a fagyás és fagyási sérülése lesz, akkor az maradandó. Kihat a hideg az izületeikre is, ezért van hogy sok kutyus évszaktól függetlenül könnyebben sántít egy hülye mozdulattól. Én biztos nem hagynám a kutyámat a hideg betonon aludni. Aki vállalt kutyát vegyen már neki házat és bélelje már ki!
2014. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegények. Akkor átfagynak,csak nem tudnak panaszkodni,meg magas a fájdalomküszöbük.
2014. okt. 28. 16:29
 4/4 XNoémiX válasza:
de, átfagynak. hallottam ilyen kutyáról, ami csak emiatt élt rövidebb életet, mert a gazdája nem engedte be a hidegben, hanem kinn aludt a betonon. nem látszott rajta nagyon semmi, egyszerűen csak viszonylag fiatalon magától elpusztult.
2014. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!