Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bichon Bolognese kutyám...

A Bichon Bolognese kutyám harap egyfojtába ha hozzá akarsz érni. Általában mindenkit megharap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mindenen úgy èrtem kentem a kezem vajjal,irritáló hangot is kiadtam elmentem de semmi javíthatatlan...Kèrlek írjatok valami megoldást..Előre is koszi..:)

2014. nov. 20. 16:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Es hogyan tudnam megszoktatni hogy lent pisiljen mert leviszem nemcsinal semmit de mikor feljon egyből odacsinal.
2014. nov. 21. 20:52
 22/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyan nem Marosvasarhely, hanem Csikszereda, de ha felveszed vele a kapcsolatot, biztosan tud ajanlani neked jo kutyaiskolat a kornyekeden. A bal oldalon lent van az elerhetosege. Ha tudnek romanul, biztosan tobb talalatot adott volna ki, de ogy sajnos ezzel kell beerned. A szobatisztasaghoz az kell, hogy keyorankent leviszed, ha kint pisil, megdicsered, ha bent, szo nelkul takaritasz. De arra keszulj, hogy ez honapok munkaja. Az ilyen kerdesek miatt is kene, hogy elolvass par szakkonyvet, mert az internetrol nem lehet megtanulni kutyat nevelni es ha mar 3 honaposan problemaid vannak, akkor kesobb csak rosszabb lesz.

2014. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi csakazert mert meg az elso
2014. nov. 23. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!