Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 honapos rottweiler szukam...

6 honapos rottweiler szukam hogy tudom leszoktatni a morgasrol? Kutyaiskolaba anyagi helyzet miatt nem tudom elvinni.

Figyelt kérdés
az lenne a gond hogy ha a masfel eves babam fele megy akkor morog a kutya es hatracsapott fullel elszalad tole.de van hogy nagyon jol elvannak. volt mar kutyam es van is a roti mellet egy 4 eves nemet juhaszom o sose morogta meg a kicsit. koszi a valaszokat
2014. nov. 20. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Mielőbb ajándékozd el hozzáértő személynek,ivartalanítási kötelezettséggel,akár a Fajtamentésen keresztül.

Ezt szakember segítsége nélkül nem tudod megoldani,az meg neten keresztül nem megy.Nem szabad veszélynek kitenni a gyereket.

Hat hónapos a kutyád,már most nem tudod kezelni.A kutyának és főleg a gyereknek is jobb lesz,ha a roti elkerül tőletek.És míg nagyobb nem lesz a gyerek,ne vállaljatok több kutyát.

2014. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon rossz ötlet volt rotit beszerezni. Hozzájuk erős kezű (ez alatt nem a verést, hanem a hozzáértő nevelést értem!), következetes gazda kell, nem valók akárkinek. Ha nem tudod kutyasuliba vinni, inkább ajándékozd el, mert később nagy baj lehet ebből!
2014. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak az elajandekozas maradt. Mar csak azert is, mert ha nincs penz kutyasulira egy ilyen sulyos esetben, akkor nincs eleg penzetek arra, hogy megfeleloen ellassatok a kutyat, mi van, ha mondjuk megbetegszik es orvoshoz kell vinni?
2014. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
És az anyagi helyzetetekhez épp elég egy kutya.
2014. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarlak megbántani kedves kérdező de a roti nem nektek/neked való,ha már 6 hónaposan sem tudod kezelni.Sajnos a leírásodból nekem az tűnt ki,hogy nem tekint téged falkavezérnek,és a kisgyermeket sem ismerhette meg kellőképpen.(értem ezalatt hogyha megmorogja akkor magát felsőbbnek gondolja a maga kis "falkájában" mint a gyereket)

Keress neki valaki olyan gazdit aki még ekkora korban határozottan,igazságosan ki tudja venni ezt a viselkedést belőle.

2014. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az anyagiakat ugy ertem hogy a nemet juhaszomnak nem keves koltseget kellet fizetni mutetert es most azert nincs. a roti egy 2 honapja van itt. nekem a nemet juhasz elott felnott rotim volt menhelyrol es o teljesen szofogado volt. jelen pillanatban ugy vagyok hogy ha a gyerekkel jatszik jutifalat nagy orom. es ha nap folyaman morog foldre teperem es utana otthagyom nem foglalkozok vele egy ideig. en ertem hogy kikepzo jobban segit de nem mindenki tudja a kutyajat suliba vinni. valami modszert szeretnek toletek kerni hiaba olvastam sok mindent. igazabol o az elso kolyok kutyam.minden kutyam felnott volt eddig
2014. nov. 20. 18:22
 7/11 A kérdező kommentje:
alkalmazol pedig minden olyat ami a falkavezerseghez kell. pl ajton en megyek be elsonek,enni ha en ettem utana kap,van egy megszokott helye ahol alszik,agyra nem mehet stb. tanitgatom ot,ezzel a morgassal van a baj kulonben egy szofogado kutya o.
2014. nov. 20. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező,hiába házilag ezt nem tudod megoldani,szakértői segítség kell!
2014. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kiserletezhetsz hazi modszerekkel, csak lehet, hogy kozben a babad latja karat. Most itt hiaba mondunk barmit, mert latatlanban csak annyit tud a legjobb kikepzo is javasolni, amennyit te is elolvashatsz egy szakkonyvbol. Ahhoz, hogh valoban segiteni tudjon, latnia kell a kutyat. Esetleg a tenyszetotol kerj segitseget.
2014. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mernék kísérletezni a baba miatt. Még csak 6 hónapos, mi lesz, ha felnő?!

Melyik kennelből van? Szülei idegrendszere rendben van?

Nekem dobermannom volt, kisgyerek mellett. Egyszer morogta meg, még kölyök volt kb. 4 hónapos, és a gyerek piszkálta. Őszintén megmondom, én akkor eléggé megvertem, persze baja nem lett. Többé nem fordult elő, de ha ez rendszeres lett volna, nem mertem volna a gyerek mellett megtartani. Ez a viselkedés elfogadhatatlan, ez kell tudatosítani a kutyában. Egyszerűen nem engedheti meg magának. Keményebb kéz kell hozzá. Kutyasuli pedig mindenképp jó lenne, ha kicsit rendbejössz anyagilag. Egy roti nem játék.

2014. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!