Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek amstaffról?...

Real1998 kérdése:

Mi a véleményetek amstaffról? és melyik a jobb kutya a rottweiler vagy az amstaff? Melyiket vegyem

Figyelt kérdés

a rottit innen venném

[link]

az amstaffot

[link]


2014. nov. 19. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedből kiolvasható határozatlanságra való tekintettel valószínűsítem, hogy a válasz többnyire az lesz: "egyiket sem"
2014. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint fel tudnék robbanni az "amstaff" kifejezés divatról! De most hagyjuk.

Most itt max. csak veszekedéseket fogsz olvasni, mert akinek staffordshire terrier a mindene, az úgyis azt írja, hogy azt vedd.


Én pl. kb. 6 éves korom óta roti fan vagyok, és mindig mindent megtettem érte, hogy ilyen kutyám legyen.

Most 34 vagyok, és természetesen most is van rotim.


Tehát írhatnám, hogy ezért meg azért meg amazért, meg ki tudja még milyen indokkal de rotit vegyél!

2014. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A "melyik a jobb kutya" kérdést kifejtenéd bővebben? Milyen értelemben? Minden kutya jó, ha normálisan van nevelve.

Egyébként pedig azt, amelyik jobban tetszik.

2014. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

arra gondolok , hogy melyik az erősebb melyik a gyorsabb ..

sportolni szeretnék vele és kertes házban élek és őrzésre is kellene mert vannak itt ilyen olyan emberek xd...

azt hallottam h sportra az amstaff ,, míg őrzésre a rottweiler a jobb..

2014. nov. 19. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem őrzésre mindkettő, de sportra inkább az amstaff. De az biztos, hogy mindkettő határozott gazdát és nevelést igényel.
2014. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

OFF:

Kedves 2.! Mi a baj az amstaff szóval?

ON: sportra amstaff, öv-re inkább a roti.

2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen sportra... Mert pl ipo-zni egy roti biztos jobb.. de akkor meg inkább Mali.


Házat őrizni nem veszünk kutyát.. de ha ez mindenképpen cél akkor házőrzésre bármelyik palotapincsi alkalmasabb mint a staffok 90% :D ugyanis az emberekkel szembeni agreszziójuk a minimálisra van csökkentve.. Amíg a jelzőkutyák meg megmaradtak jelzőkutyáknak

2014. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Staffot kb 5 perc alatt lopnak el a kisebbsegiek es vinnek harci kutyanak. Akkor mar inkabb roti, de mondjuk azt meg le fogjak fujni vagy megmergezik, ha be akarnak torni.
2014. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A két kutyát/fajtát nem lehet összehasonlítani, az egyik ilyen, a másik meg olyan, nem egy feladatra lettek kitenyésztve. Én amstaffot soha a büdös életbe nem tartanék, tudom, hogy nem kellene előítéletesnek lennem, de itt a 3000 cigánynak annyi ilyen kutyája van, hogy már hányok tőlük. Folyton verekedtetik őket, meg fenyegetőznek. Volt már olyan kutya, amelyik meg is támadta az enyémet... szóval így vagy úgy,de sikerült megutálnom a fajtát.


Rotit tartanék, van is, de csak a siroccó kennelt tudom ajánlani, a többi szinte mind egy halom f.s...

2014. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöma a válaszokat... Na végülis nem tudtam dönteni és mind a két fajtát meg vettem .. mind a kettő 3 hónapos és remélem jó barátok lesznek egész Magyarországot be jártam kutya ügybe és remélem jól döntöttem mind a két kutya tk-s volt hát sok pénzt hagytam ott de megérte... mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 20. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!