Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért reszket a kutyám?

Miért reszket a kutyám?

Figyelt kérdés

Itthon a lakásban reszket, pedig annyira hideg nincs, hogy fázzon. Vagy pisilnie/ kakilnia kéne? Pedig miután feljöttünk sétából akkor is reszket.

Éhes? Ha adok neki akkor ha éhes megeszi. Akkor meg miért reszket?


2010. jan. 29. 14:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
fél?
2010. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beteg és belázasodott? Szerintem egy dokit megérdemelne, nehogy komolyabb baja legyen...
2010. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jaaj mitől féne? nem bántom
2010. jan. 29. 14:23
 4/14 anonim válasza:
48%
és én azt honnan tudjam b***meg,amugy meg nem csak a gazdájától félhet.
2010. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én staffim is néha remeg,mentett kutya,állatorvos látja rendszeresen(van minden baja szegénynek),de ő fázik,vagy izgul általában,például amikor hazajövünk,akkor néha csak ül és remeg meg nyöszörög mint egy fóka,de amikor odamegyünk hozzá simizni,akkor abbahagyja.Dokitól kérdezz rá szerintem,de lehet,hogy csak ilyen kis izgulós:)
2010. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kutyusod beteg. Orvoshoz!!!
2010. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
milyen kutyusod van? mert ha yorki csivava vagy valami hasonló akkor remegni is fog!a mai kutyusok nagyon túl vannak tenyésztve és ettől ideggyengék!nekem legalábbis ezt mondta a doki az állandó remegő yorkimra! de azért ha tuti akarsz lenni benne vidd el dokihoz! :)
2010. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
izgalomtól is reszketnek a kutyák, a túlzott stressztől, amit okozhat a lakásban akár zaj, esetleg egy szobamacska aki nagyobb nála és össze vannak szoktatva de fél tőle. Ha nincsenek lekötve a konkrét szabályok h mit szabad és mit nem, egyik alkalommal megengedsz neki vmit, máskor rászlsz érte, akkor bizonytalan lesz és folyton szorongani fog, ettől is reszkethet.
2010. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
IDEGBETEG
2010. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én ismerek egy kutyát aki sokszor remeg mert félős.lehet hogy azért mert vmitől fél de nem tőled
2010. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!