Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek az állatoknak...

Mit vegyek az állatoknak karácsonyra? (lent)

Figyelt kérdés
Van 2 tengerimalac 2 csincsilla 8 kutya és 2 macska. Mit vegyek nekik? Tudom hogy felesleges mert ők ezt nem fogják fel stb... De akkor is szeretnék valamit. Előre is köszi a segítséget.

2014. nov. 21. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi a legnagyobb préselt bőrből készült csontot szoktunk megvenni a kutyáinknak.
2014. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

A kutyának valami jópofa játékot vennék, a macskáknak is, az én malacaim karira nagyobb ketrecet fognak kapni. Úgy tudom, hogy a csoncsillák szeretik a nagy ágakat (nincs velük túl sok tapasztalatom). :) Meg persze minden kisállatnak valami nagyon finom, nagyon minőségi jutifalit :D

csabika1971, attól még, hogy többen értenek veled egyet, messze nem biztos, hogy igazad van.

Aki van olyan szerencsés helyzetben, hogy különlegessé tudja tenni ezt a napot, és élvezi is csinálni, azzal miért lenne mentálisan baj? Nem likőrt/ruhát/etc akar adni nekik, hanem valamit, aminek ők is örülnek, és együtt ünnepelnek a családdal.

Jah, és a préselt bőrcsontot az én kutyám is imádta, egész nap játszott vele. :D

2014. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Köszi. :)
2014. nov. 22. 10:05
 14/15 anonim válasza:

Teljesen egyet értek a #12-sel. Nekem is vannak tengerimalacaim, én is mindig meglepem őket valamivel. Szerintem jó "meglepi" lenne nekik tengeri malacoknak való rágcsa. Tele van vitaminnal és jót tesz a fogaiknak, valamint remekül elvannak vele. Van több féle ízesítésben. Én tavaly karácsonyra széna házikót vettem nekik, azt 1 hét alatt fel is falták, de nagyon élvezték, hogy "hempereghetnek" benne. Szerintem még az is jó ötlet, ha egy rácsra felakasztható (pl.mézes) magvas csövet veszel nekik. (a magvak egy faágra vannak rátéve, és ha leeszik róla könnyen kiveszed és kidobod). Az én malackáim nagyon örültek neki.

Boldog karácsonyt Nektek!:-)

(Lehet hülyének nézni.)

2014. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pont azokat nézem hülyének akik mentálisan zavartnak gondolnak ;) Köszi a választ.
2014. nov. 22. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!