Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elütötték a kutyámat mit...

Ha elütötték a kutyámat mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutya meghalt,tiszta vér volt az ucca annyi kijött szégénybõl.A baleset lakott területen történt ahol csak harmincal lehetne menni,de õ 80- 90 el ment.Ilyenkor mit lehet tenni lehet az autós a felelõs?De tényleg nagyon gyorsan ment még egy nyüszítés se hallatszott.
2014. nov. 22. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Felügyelet nélkül mit keresett a kutyád az utcán,úttesten? :O
2014. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Mit lehet tenni? Elásni a kert végében.


Egyébként javaslom, tanulj meg írni :)

ucca helyett utca

harmincal helyett harminccal

80-90 el helyett 80-90-nel

+ vesszők is léteznek a világon


Szívesen.

2014. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom szegényt, de te vagy a hunyó sajnos. Felügyelet nélkül nem lehet kutya az utcán.

30-al is lehet halálos sérülést okozni.

2014. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kint voltam az utcán ,igen tudom, hogy vannak helyesìrási hibák mert most rörtént és tiszta ideg vagyok.
2014. nov. 22. 18:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A te hibád, hogy a kutya kiment az úttestre és meghalt. Lehet feljelentést tenni, de te minden esetben kapsz büntetést, amit teljesen meg is érdemelsz, amiért nem figyeltél a kutyádra, így ez az életébe került, és veszélyeztetted az autós életét. A sofőr csak abban az esetben kap szerintem büntetést, ha lehet bizonyítani, hogy gyorsabban haladt a kelleténél.
2014. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy kint voltál pórázon kellett volna lennie,főleg ha a kutya nem tudja,hogy mondjuk az úttestre nem mehet ki.Nagyon figyelhettél rá ha elütötték. Az autós is hibázott,ha gyorsan ment és meg sem állt.
2014. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elmondom érthetõen sétáltattam a kutyát pórázon volt csak az autós olyan gyorsan ment, hogy már nem tudtam behúzni a kutyát.
2014. nov. 22. 18:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam odahúzni a kutyámat magamhoz és pont a fejét kapta el.
2014. nov. 22. 18:45
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Jaj najó... A kutyád biztosan pórázon, a lábad mellett sétált veled (mivel egy normális póráz nem hosszabb 1-1,5 méternél), majd jött az autós, az úttestről 90-nel felhajtott a járdára ahol sétáltatok és elhúzott fél méterre tőled, hogy pont telibekapta a kutyád fejét... Ugye ezt te sem hiszed el?
2014. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Részvétem! Sajnos szerintem sok mindent nem tudsz tenni, persze lehet feljelentést a rendőrségnél, de jó lenne legalább egy rendszámot tudni hozzá. Ha tényleg gyorsan ment, akkor eleve hibás volt. + ha viszont volt járda, akkor nektek ott kellett volna sétálni, erre figyelj. Viszont mindenképp meg kellett volna állnia. (Többieknek: nem kéne ennyire nekiesni szegény gazdinak, ha hibázott, ha nem, akkor is tiszteletben kéne tartani, hogy épp most vesztette el a kutyusát...)
2014. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!