Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 éves törpeuszkárja...

Van egy 9 éves törpeuszkárja anyukámnak, kb 1 éve van nála de most meg akar szabadulni tőle, én Németországban élek és befogadnám. Ki bírna 12 órás utat? És szomorúságában ( hogy megint új gazdi és új hely) nem halna meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kibírja, csak meg kell állni vele 3-4 óránként pisilni, mozogni. De az embereknek is javasolt. Szerintem nem lenne semmi baja, ha te szereted, törődsz vele, nem lesz szomorú. Vágj bele bátran :)
2014. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Németország melyik pontjáig kell 12 órát utazni? nincs az azért olyan messze. :)

Gondolom kocsival, és nyilván többszöri megállással, de persze, hogy kibírná az utat.

Szomorúságba meg nem halna meg, hiszen jobb helyre kerül és ezt fel is fogja. Szeretik, játszanak, törődnek és foglalkoznak vele, még boldogabb is lesz, mint most.


Anyukádnak meg csak gratulálni tudok...

2014. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most megnyugodtam, csak féltem, mert öreg kutyus és már több trauma érte. De igen tőlem több szeretetet fog kapni, mint anyukámtól:)
2014. nov. 24. 07:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Stuttgarttól még 100 kilometer. Ugyhogy messze van :/
2014. nov. 24. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ne kenyeztesd el azzal a felkialtassal, hogy szegeny oreg kutyust sok trauma erte. Viswlkedj vele termeszetesen, ereztesd vele az elso pillanattol, hogy mik a szabalyok es hogy te vagy a fonok. Akkor joval kevesbe viseli meg a dolog.
2014. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a szeretet nem elég egy kutyának.A biztonság,kiszámítható viselkedés,következetes gazda többet segít,mint az ember módra adagolt szeretet.Jó lenne,ha felkészülnél kutyanevelésből,mert érhetnek meglepetések.
2014. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!