Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta a...

Szerintetek fajtatiszta a yorki kiskutya?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Az egyik ismerősöm azt mondta hogy nem fajtatiszta, van benne tacskó keverék, meg a fajtájához képes túl nagy növésű.Valóban keverék vagy nem látott yorki kiskutyát?Most 3 és fél hónapos 3,5kg és kb 21cm magas, kan kiskutya.És ebben tudnátok segíteni,hogy fogváltása van a fülei vissza lekonyultak,ragasszam még fel neki?


2010. jan. 30. 10:02
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Bocsika a második képről lemaradt egy sor a helyes:

[link]

2010. jan. 30. 10:04
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha van törzskönyve és tenyésztőtől vetted, akkor biztos hogy fajtatiszta. Ha nem akkor valószínű, hogy nem fajtatiszta... 3 hónaposan nem lehet még megmondani és lehet hogy a kinézetén nem is látszana, csak a természetén.
2010. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Hát a súly amit írsz kicsit ténleg gyanúsan sok..
2010. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ez a kiskutya egyértelműen yorki. az hogy ilyen nagy, az teljesen normális, ahol én lakom is vannak nagy yorkik. személy szerint nekem 2 kg-s van de tényleg nem baj, ha ekkorára nőtt. :) ne foglalkozz vele mit mond az az illető.
2010. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

hát nem kötekedni szeretnék!de pont így nézett ki egy ismerősöm kutyuja mikor megvette!nagyon édi yorkis puha szőre v a kutyunak de van benne egy kis westi is!

Ahogy nézem a kutyud nem tűnik olyan kövérnek hogy 3.5 kg legyen 3 hónapos korában!elvileg a felnőtt yorki van ennyi súlyban!szerintem nem fajtatiszta!de nagyon nagyon édi kis kutyuska!nekem is yorkim van imádom őket!

2010. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy fényképről csak nagyon látványos eltéréseket lehet észrevenni. Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert nem törzskönyves, vagy legalábbis nem olyan tenyésztőtől van, aki kérésre adott volna tk-t.

Kölyökkorban ekkora súly tényleg nem mindennapi és - ha a fénykép nem csal - a pofácskája nagyon vaskos, masszívnak tűnik. Persze, lehet, hogy ő egyszerűen csak erősebb alkatú.

Én azt javaslom, vidd el egy jó állatorvoshoz, ő alaposan átnézi a kutyusodat és a méretei, csontozata(!!!), fogazata, stb. alapján megmondja, ha elképzelhető, hogy nem fajtatiszta.

Azért, nagyon remélem, ha netán felmerül, hogy nem tiszta vérvonalú kutyus, akkor is megtartod?!

2010. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

igen ez keverék!


az én yorkim 4 hónapos 1,5 kg .14 cm magas!


mi tenyésztőtöl vettük.

ti gondolom szaporítotól.:S

2010. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%
nem mindegyik fajtiszta yorki olyan picur!!!!! én láttam már nagyobbat is! :) szóval lehet hogy fajtiszta kérdezz meg vmi hozzáértő embert..
2010. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

nézd már meg a súlyát!3.5 kg 3 hónaposan!!!!!!az én yorkim kb 1-1.2kg ,fél éves,22cm hosszú!a füle áll rendesen!


a kérdezőnek!ne haragudj de nem fajtatiszta a kutyusod ha nincs meg a törzskönyve!sajnos mostanában nagyon sokan vernek át embereket kutya ügyben!de szegény nem tehet róla úgyhogy szeresd tiszta szívedből és majd meghálálja!hidd el hogy egy nem fajtatiszta kutya is van olyan jófej szeretetre méltó és okos mint a fajtatiszták!



annak aki meg beírt h te biztos szaporítótól vetted " :S " annak meg üzenném hogy örüljön neki h megtehette hogy egy tenyésztőtől vehetett kutyust törzskönyvel mindennel együtt és nem kell leszólni azt aki épp nem teheti meg!

2010. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
jah és ha azt akarod hogy álljon a füle nyírasd le róla a szőrt!kívül belül!de mivel nem fajtatiszta nem biztos hogy állni fog! :(
2010. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!