Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta-e és...

Szerintetek fajtatiszta-e és aranyos-e ez a kiskutya?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 10. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fajtatiszta és aranyos is:) amúgy úgy hallottam,hogy ezek ilyen harci kutyák...de ha neked tetszik akkor nekem tök mind1:D
2010. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos.HOgy fajta tiszta e azt nem tudom
2010. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

:)

nem harci, ez helytelen kifejezés. örző védő.:)

2010. máj. 10. 12:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos, de oltás nélkül árulni nagy- nagy felelőtlenség. Én nem vennék ilyen helyről kutyut.
2010. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Aranyosnak aranyos, mint minden kutya. Az, hogy fajtatiszta e: ha nincs törzskönyve, keveréknek minősül. Viszont nem győzzük hangsúlyozni, hogy egy MINŐSÉGI kutya NEM! 10-20-30 ezer Ft-ba kerül, hanem ennek többszörösébe!!!! NE támogasd Te sem a szaporítókat. Egyrészt: ártasz a fajtának, másrészt lehet,hogy "spórolsz" a kutyus megvételi árán, de a későbbiekben, lehet, hogy többszörösét hagyod az állatorvosnál, mint amennyiért egy minőségi kutyust is vehettél volna, amire a tenyésztő garanciát vállal.

A hirdetés alapján én nem venném meg a kiskutyát, mert ez bizony egy szaporító. A helyedben inkább spórolnék, és normális, megbízható helyről vennék kutyát. Én is így csináltam, elmentem dolgozni (diákmunka), hogy megvegyem az első kutyám.

2010. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem fajtatiszta és igenis az amerikai staffordshire terrier az harci kutya. Ha nem hiszed, olvass utána. Ezt a kutyafajtát szokták állandóan viadalokra vinni, amiből egyértelműen levonható hogy harci kutya.
2010. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg ha nem akar versenyekre járni és nem akrja tenyészteni,nincs jelentősége a törzskönyvnek, és még az se katasztrófa ha nem fajtatiszta
2010. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól/következetesen nevelik nem jelent gondot az hogy harci kutya
2010. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
A fajtatiszta kiskutyáknak sokkal ráncosabb szokott lenni az orruk
2010. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:30


De értsátek már meg h a tk nem a verseny miatt kell !!! Ismerősöm is szaporítótól vette a staffját anno 25e ft -ért és mnost immungynege a kutyája eddig az árának a 6x sát költötték rá és még nincs rendben ígysem ja és csak 10 hónapos a kutyája.

Am a staffi eredetileg harci kutya , de egyáltalán nem agresszív ha nevelve és szocializálva van kis korától kezdve.

NE VEDD MEG EZT A KUTYUST HA EZEN TÖRÖD A FEJEDE , MERT A VÉTELÁR SOKSZOROSÁT FOGOD RÁKÖLTENI , ÉS NE TÁMOGASSUK A SZAPORÍTÓKAT HA LEHET !

Ha valaki nem érti minek a tk akkor itt 1 link olcasd végig: [link]

ajánlott részek :

-Olcsó kutya,többe kerül???

-Miért kell a törzskönyv?

-Szaporító vagy Tenyésztő???

ezeket mindenféleképp olvasd el ha a többit nem is zseretnéd.

2010. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!