Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már csuklott a kutyatok?

Már csuklott a kutyatok?

Figyelt kérdés
Eloszor nem ijedtetek meg?

2014. nov. 26. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne megijedni? Ugyan úgy akaratlan rekeszizommozgás, mint az embernél.
2014. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mivel nekem az 1. kutyam volt, ezer nem tudtam mi baja lehet es hirtelen megijedtem, nem is gondoltam ra , hogy csuklik :D
2014. nov. 26. 07:57
 3/7 A kérdező kommentje:
* volt kimarad a mondatból
2014. nov. 26. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Az én kutyám is szokott csuklani, sőtt fingik és böfög is :)
2014. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csuklik kaja után, mert habzsol (megszokta kiskorában, hogy gyorsan kell enni, mert a tesók elveszik :D )

Meg szokott fingani is, de olyanokat, hogy lefordulunk :D

2014. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, mikor kicsi volt ébredés és evés után, már teljesen kinőtte. :) És nem nem ijedtem meg, mert hasonló az emberi csukláshoz abszolút. Minden kutya kinövi, felnőtt korukra igen ritkán csuklanak.
2014. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kölyök valóban gyakrabban csuklik.

A büdös fingás viszont nem poén, ha rendben van a kutya emésztése, senki nem fordul le tőle a székről.

2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!