Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlotok nekem kutyát?

Ajánlotok nekem kutyát?

Figyelt kérdés

Panelban lakok, hétvégente péntektől vasárnapig a páromnál magánházban vagyok.

Olyan kutyusra lenne szükségem aki ha otthon vagyok, tanulok, rajzolok elpihenget velem a kanapén, de ha utazni kell, szívesen tart velem, trolizik, buszozik velem és járművön az ölembe tudom kapni.

Csivavát, Yorkit nem szeretnék, a mopsztól nem tudok a gondolataimban szabadulni, de más fajtára is nagy kíváncsi vagyok mit ajánlanátok nekem! :)



2014. nov. 27. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Westie?

De ha nem tudsz dönteni, egy menhelyi, kistestű keverék is éppúgy megteszi majd!

2014. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bulldog,angol bulldog,ő aztán szeret a kanapén terpeszkedni.:)
2014. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tacsi? Nekem 2 van. Imádnak ágyban fetrengeni, időnként nagyon lusták, de nagyon ragaszkodóak. Ha viszont lementek,akkor elevenek,játszanak, szaladgálnak, rágnak, stb. Nagyon okosak,tanulékonyak. Nekem 2 van. Hosszúszőrű törpét ajánlanám,mert nincs sok gond a szőrével. Heti 1x átfésülöd és kész. De a simaszőrű is nagyon jó kutya. És ő kicsi, elfér az öledben. (szeret is ölben lenni). Van tacskó fajtamentő,ahol ingyen is szerezhetsz kutyit. Nézz utána. Szerintem nem bánnád meg.


Itt egy kis kedvcsináló:


http://www.youtube.com/watch?v=n2YBmUkm3Uc

2014. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sharpei? Macerás, de imádnivaló egy szeretetoroszlán.
2014. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne terriert és ne vadász kutyát.

Minimum 150.000Ft egy fajtatiszta kutya.

Azt elmondtad hogy te mit akarsz de te mit tudnál neki nyújtani?

2014. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eladom a lovamat, sajnos nem tudom tovább tartani sok ok miatt. Szeretnék a közeljövőben egy kutyust, mert nem bírom jószág nélkül. Tehát pl jó minőségű tápot meg tudom neki adni, állatorvosi költségeknél attól függ mi baja, de nem lenne probléma, nyilván jó ha egészséges a kutyusnak is és nekem is. Oltások, stb ez se probléma.

A spicc is jó lenne? A mopszról hol azt mondják nem bírja a sétát, hol azt hogy van rá igénye. Tetszik mind kettő.

A tancsik is nagyon édesek:)

2014. nov. 27. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg menhely? :)

Tele van kölyök kutyákkal :)

2014. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a shar pei -t azt nem a legjobb ölben vinni mivel az én shar pei em még fél éves sincs és 15 kiló majd össze szakadok ha felveszem de azonkívül nagyon jó kutya nem csak gyönyörű okos is és játékos kis disznók nagyon nagy arcok röfögnek dorombolnak horkolnak stb.:D
2014. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Törpe pincser, tacsi
2014. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hovarju ***** válasza:

törpe uszkár?

Ha a napi mozgását megkapja és tanítod is, otthon remekül elalszik. Nem hullik a szőre. És kirándulni is bátran viheted.

2014. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!