Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlotok nekem kutyát?

Ajánlotok nekem kutyát?

Figyelt kérdés

Panelban lakok, hétvégente péntektől vasárnapig a páromnál magánházban vagyok.

Olyan kutyusra lenne szükségem aki ha otthon vagyok, tanulok, rajzolok elpihenget velem a kanapén, de ha utazni kell, szívesen tart velem, trolizik, buszozik velem és járművön az ölembe tudom kapni.

Csivavát, Yorkit nem szeretnék, a mopsztól nem tudok a gondolataimban szabadulni, de más fajtára is nagy kíváncsi vagyok mit ajánlanátok nekem! :)



2014. nov. 27. 14:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Menhelyen is gondolkodtam természetesen:) Sok fajtamentés is van, ott is nézelődök.

Köszönöm a válaszokat, nézelődök majd közöttük! :)

Aki tud még mondani bátran írjon

2014. nov. 27. 22:04
 12/13 anonim ***** válasza:
barátoméknak csivava yorki keverékjük van. :) szerintem illene hozzád egy ilyesmi, attól függetlenül, hogy pont ezt a kettőt nem szereted.:D hidd el én sem vagyok oda érte , de mixben nagyon cuki, ha jól tudom amerikában már elfogadott fajtatisztaként is ez a keverék. :) de menhelyen is nagyon édesek vannak.
2014. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jack russel esetleg. Tanulékony, intelligens és többnyire elég jó természetük van :)
2014. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!