Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan eb tulaj aki...

Van itt olyan eb tulaj aki akutyája miatt ujra rendbe kellett szednie az udvarát mert mindne felásott a blöki? vagy esteleg avn még olyan eb tulaj itt akinek a kutyája ásó müvész?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen történik, akkor a kutya nincs megfelelően lefárasztva, nem kap feladatot, így feltalálja magát.
2014. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk nincs kertünk, de az udvaron egy helyen kiásta a betont. Anyám azt mondta biztos egy hulla van oda elásva, azért érdekli őt annyira. Az utcánkban meg építkezés van, és este amikor nem tűnik fel senkinek, a kutyát ki szoktam vinni oda és hagyom, hogy ott ásson, mert olyan boldogan csinálja és ott nem tud kárt okozni.
2014. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Egy rendesen lefárasztott kutyának eszébe se jut ásni, garázdálkodni a kertben. A fárasztás fizikailag és agyilag is fontos. Ha unatkozik, akkor keres magának elfoglaltságot, pl. ásást.
2014. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ásni ugyan ritkán szoktak, de a fűnek az udvar nagy részén annyi :D A sok szaladgálással majdnem teljesen kiment...
2014. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem ás, pedig le van fárasztva, de az az ő része, hagy ásson. A földeken is pockozik.
2014. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém mostanában kezdte el felásni a kertet, le van fárasztva, rengeteg szétszedhető dolog van az udvaron, ő pedig inkább azokat nyűné, ha a túl sok energiával lenne a gond, meg ahogy ás, azon is látszik, hogy érez valamilyen állatot a földben, amiatt csinálja.

Engem egyáltalán nem zavar, amúgy sem szép a kert, néhanapján visszateszem a kiásott földet a lyukakba, és kész. Le is lehetne tiltani róla, de mivel ugye nem sajnálom a kertet, nincs rá motivációm, hogy lejátsszam vele. Csak egyszer ásott olyan helyen, ahol nem volt jó, arról letiltottam, ott azóta nem ás.

2014. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves első, nem feltétlen. Gyakran ez az oka, de nem minden esetben. Ha ez így lenne, mivel magyarázod azt, amikor egy kutya 2 órás fullos agility edzés után, majd egy sok kilométeres túra után, amint hazaérünk "összeesik" a padlón, kiterül, bevágja is a szunyát, majd egy óra múlva felébred, kimegy az udvarra, és -most figyelj- ÁS! Egyszerűen lehetetlen, hogy egy olyan kutya, akivel egyik nap 8 órát foglalkozol hatékonyan, látszik is rajta, hogy tök fáradt, majd ezután ha kisétál a kertbe, ás. Nálunk pl. az előző tulaj kutyája (beagle) szerintem vagy többszáz csontot ásott el a kert különböző pontjain, az én kutyám meg sorra ássa ki és találja meg azokat. Szóval Az is előforulhat, hogy csak éreznek valamit és azért ásnak. Persze nem tagadom, legtöbb esetben az ilyen kutyák nincsenek lefárasztva, de ne húzzunk már erre a témára egy sablont, hogy minden esetben...
2014. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!