Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "zöldeknek" mi bajuk van a...

A "zöldeknek" mi bajuk van a kotorékozással?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Egy zöld bármibe bele tud kötni. Főleg, ha sötét zöld. (így, külön)
2014. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az, ami az egész vadászattal. Értelmetlen. Onnantól lett baj, hogy az ember rájött, többletet tud termelni. Én semmibe nem nézem a vadászat azon formáját, ami kedvtelésből zajlik.
2014. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek azzal, hogy a hobbivadászat egy értelmetlen úri passzió, ahol állatokat a trófea miatt ölnek meg és hogy később röhögve elmesélje a haveroknak, mekkora kemény csávó, mikor 80-100 méterről lelövi a gyanútlan vadat.


Éppen ezért a kutyás vadászatot többre becsülöm, bár ha hobbi, akkor azzal sem értek egyet.

2014. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem állat kínzás megfosztani egy vadász kutyát atoll hogy ki élhesse az ösztöneit.
2014. nov. 28. 18:42
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Az nem állatkínzás, amit a vaddal művel csak azért, hogy kiélje az ösztönét?


Az ösztönt ki lehet élni labdával, nyúlszőrrel amit húzol a földön, stb...

2014. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg a kotorékból a kutya nem minden esetben jön ki. Van, amikor a róka nyer. Ha pedig borzüregbe megy be véletlenül, akkor nagy valószínűséggel a kutyának annyi.
2014. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem állat kínzás megfosztani egy vadász kutyát atoll hogy ki élhesse az ösztöneit."


Akkor az én beagle-m is kínozva van, de még mennyire! Biztosan azért vigyorog egész nap, azért ugrándozik örömében, azért várja mindennap, a kis megszokott sétáját, ami nem öt perc, hanem több órahossza! Biztosan nagyon kínozva érezheti magát, mert nem kaphat el egy nyulat vagy akármit... pláne így, hogy még foglalkozva is van vele!!! :)


Ne haragudj, de szerintem ezt rosszul látod! Van annyit foglalkozva vele, különböző játékokkal, ami mellett szerintem eszébe sem jut álmodozni arról, hogy "hajj, de jó lenne ismét ösztönből széttépni egy vadkacsát.." ! :)

2014. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Az én bullterrierjeim is kínozva vannak.Nem vehetnek részt véres kutyaviadalokon,amire ugye kitenyésztették őket.Ehelyett itt alszanak mellettünk szegények a fűtött szobában.
2014. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó az én drága német juhászom is kínozva volt akkor...szegény állat megtanulni a sok trükköt,csibészkedni,gazdi ölében aludni.

Ember...gondolkozz.

Ha egy kutyát kotorékba küldesz:

1,közel sem biztos hogy a kutya jön ki élve(pl.:a róka is ügyes állat ám!)

2,mint ahogy a vadászati tv-ben benne foglaltatik tilos az állatnak szenvedést okozni,a lehető leggyorsabban kell annak életét kioltani...na most egy hosszú percekig tartó küzdelem a kotorékban nem éppen ezt mutatja,szenved a vadállat,és egy-két fájdalmasabb harapást a kutya is el kell viseljen.

(szvsz,nem vagyok méregzöld.)

2014. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát igen a magyar német juhász állomány nagyrésze elég munka képtelen.
2014. nov. 28. 20:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!