Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorkit könnyen meg lehet...

Egy yorkit könnyen meg lehet tanítani, hogy visszahozza a labdát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van bennük ilyen készség, hogy szeretnek labdázni, visszahozni dolgokat? Gondolom minden kutyát meg lehet rá tanítani, de arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire jön nekik természetesen, vagy ösztönből.
2014. nov. 29. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk nem labdázik egyáltalán. :)
2014. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ettől féltem, az enyém sem:D Egyszerűen nem érzi benne a poént. Volt már, hogy ha nagyon unszoltam, utánament és visszahozta, szóval tudja mit akarok tőle, de nem élvezi sajna. Pedig olyan jó játék:D
2014. nov. 29. 16:09
 3/6 KGabi0000 ***** válasza:
Az én kutyám sajnos tudja és nagyon szereti is.Már nem bir leállni vele,folyton hozza a labdát vagy játékát,hogy játszunk,de hogy őszinte legyek 7 év után már egy kicsit unom,hogy ugat és ugrál,mert játszani akar.De nem is ez a baj,hanem az,hogy nem elég neki egy dobás,ha tizszer eldobod,akkor tizenegyedszerre is el kell neki.Ha egyszer eldobod,utána nem hagy békén.A yorki viszont nem az a ladbamániás fajta,barátainknak van,de nem szeret igy labdázni,bár olyan buta,hogy nem is tud.:)
2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Botot próbáltál már? :) Vagy mondjuk köteles labdát? :) Lehet hogy nem az apporttal van baj, inkább a labda önmagában nem hozza lázba. Szerintem megpróbálkozhatsz jutalomfalattal is, hátha kellemes élménnyé teszi neki.


kedves utolsó, a yorki egy nagyon okos fajta, túl okos is, ezért kényeztetik el sokan, emrt tudja, mivel provokálja ki. Mondom elfogultság nélkül mert én amúgy nem szeretem őket. De ettől még nem buták.

2014. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KGabi0000 ***** válasza:
Tudom,hogy nem buták,de ez az,hidd el.Egész életében el volt kényeztetve,ő volt a kisbaba,jajj de cuki muki,de nevelve sose volt,most olyan,mint egy semmirekellő divatkutyuli,ami csak a táskába jó sajnos.
2014. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KGabi0000 de jó Neked hogy labda imádó kutyád van....akármikor le tudod fárasztani. Az én kutyám vissza hozza vagy 4x és megunja legyen az labda, bot akármi. :( Bár nekem foxi keverékem van nem yorki.
2014. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!