Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam hogy ne fázzon...

Hogy csináljam hogy ne fázzon meg?

Figyelt kérdés
Van egy kinti-benti boborder collie fajtájú kutyám. Mikor nem vagyunk otthon kint van, mikorootthon vagyunk bent velünk a házban. Csak az a baj, hogy jön ez a nagy hideg, eső és nem hajlandó bemenni a kutya házba, inkább teljesen atazik. Nem akarom egész télen csak lakásban tartani, mert akkor nem fog téli bundát növeszteni, de csak kint sem akarom hagyni mert szeretném, ha velünk lenne amikor csak lehet, az életünk része, családtag. Így viszont félek, hogy este atmelegszik bent, majd reggel mikor megyek el, kirakom a hideg esőbe. Nem veszélyes ez? Mit tehetnék?
2014. dec. 1. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
detto mint a labradorom inkább szarrá ázik minthogy bemenjen a kuytaolba de kiderül télen is inkább fagyoskodik vagy bemegy a helyére amig nme vagyok itthon
2014. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van cseppnyi életösztön a kutyádban, be fog menni az ólba, amikor szüksége van rá.
2014. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mi onnan gondoljuk h nem megy be, hogy mindig a kert másik végéből jön ha jövünk haza vagy ha kint van. És minden esetben bőrig ázva. Ami ebben a hidegben ónos esőben nem túl szerencsés. Félek nehogy tüdőgyulladása legyen.
2014. dec. 1. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
akármilyen hülyén is hangzik, a komondorom kinti-benti. ha nem vagyok itthon és esik az eső, kint mászkál az esőn, szétázik, és bemegy a házába melegedni. a bordered is bemegy, ha fázik, nyugi. mondjuk jutalommal próbálhatnád beszoktatni.
2014. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Szerinted Skóciában milyen idő van??
2014. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma kint hagytam, de csurom vizesen :-( kipróbálom megfazik e. Többször kimentem a házból halkan mikor nem volt mozgás, hogy megnézzem mit csinál, és minden alkalommal csak feküdt a földön a kerítés mellett az esőben szétázva. Ennyire nincs benne életösztön?
2014. dec. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!