Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olyan kisebb...

Pinky1981 kérdése:

Ajánlanátok olyan kisebb testű kutyatípust amelyik szereti a kertet és nem kell vele mindig sétálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Olyan kutya nincs,aki ne igényelné a sétát.Ha ennyit nem szeretnél megtenni,akkor tarts macskát.
2010. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Minden kutyát kell sétáltatni naponta 2-3 alkalommal, és a kistestűek nem kertbe valók!!
2010. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

ez így igaz!

még a legkisebb kutyát is vinni kell sétálni,hogy szagokat szerezzen,hogy ÉLJEN.

ha téged bezárnának egy pincébe?(na ez most hülye példa..)

ott kapnál ételt de nem mozoghatnál sokat,és nem mehetnél emberekkel játszani,felfedezni a környezetet.a kutya szempontjából nagyon fontos,hogy a mozgásigénye kielégítve legyen,hiába nagy a kerted.

előttem szólónak igaza van:tarts macskát,ha ennyi időt nem tudsz szánni egy kutyára.(láttam már hogy macskákat pórázon sétáltatják,elég vicces de egyeltalán nem hülyeség,bár a macskák nem nagyon futnak.megjegyzem hogy 11 éves vagyok és már neveltünk rosszul egy kutyát.terrier volt,első kutyának "fantasztikus"..)

2010. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem husky az első kutyám.Sejteheted,voltak vele (vagy inkáb velünk)gondok,de mostanra egy édestündérmackó:)
2010. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Kisméretű kutyaszobor a kertbe, az való neked.
2010. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Kertben tartott kutyával, ha nagy a kert és játszol, foglalkozol vele, nem kell sétáltatni. Mi is csak pár hetente szoktunk nagyokat kirándulni. A kisebb kutyák közül bármi jó sztem ami bírja a hideget és nem agár vagy juhászkutya.

A beagle pl.

2010. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Gratula az utolsó válaszolónak! MINDEN kutyát kell vinni napont legalább 2 sétára!!! nincs olyan hogy nagy a kert, jól elvan, kell a séta!!
2010. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Eggyet értek! Olyan kutya nincs aminek nem kellene a mozgás még a yorkiknak is kell, minden kutya szeret egy kicsit kimozdulni a házból...nekem is van kutyám és minden nap viszem 2 órára sétálni szerintem ez a minimum, pedig nekem is van mitt csinálnom...
2010. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
a kutyának a séta olyan, mint amikor te moziba mész kb... kár tőle megfosztani:S
2010. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit te keresel az a MACSKA.
2010. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!