Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak a mi spanijaink ilyen...

Csak a mi spanijaink ilyen hülyék?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban angol coccerünk volt. 13 évig élt.

Utolsó 2-3 évében nyugodt meg úgymond. Addig olyan volt, mint egy kölyök.

Mindig több kutyánk volt egyszerre. (NJ, huski, bernáthegyi, labi mix) A többi is játékos volt, nem annyira mint a spani.


Pár éve úgy alakult,(most már felnőtt vagyok) hogy keveredett hozzánk egy szintén fekete angol coccer. A másik kutyánkkal egy idősek, még is, mint ha a spanim örök kölyök lenne. Hallgat rám, engedelmes(többnyire). De közel sem olyan, mint a másik.


Mikor sétálunk, gyakran találkozom spánielesekkel. Azok olyan kis komolyak, megfontolt kutyik.

Tőlem meg mindig megkérdezik, hogy Jújj mennyi idős? 6-8 hónapos? Csodálkoznak, mikor mondom, hogy már 3 éves is elmúlt. :)

A vizsláknál szoktam látni(olvastam is), hogy örök kölykök. A spanik is? Másé miért nem? Vagy csak én nem látom?



2014. dec. 3. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is spánielünk van (többek között). Ő a legöregebb kutyus most a családban, 11 éves. Kicsinek bolond, morgós kutya volt, csak néhány embert szeretett, soha nem játszott igazán. Aztán kb. 5 éves volt, amikor kaptam egy havanese kiskutyát. A spániel kivirult, elkezdett játszani, bújós, hizelgős kutya lett. Most van egy 1 éves csivavánk is, azóta meg a spániel még "bolondabb" lett. Nagyon jót tett neki a kutyatársaság, pedig előtte is volt vele foglalkozva.
2014. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én spanim is ilyen,3éves múlt,de ugyanolyan kölyök maradt,mint mikor pici volt.Én azért választottam pont a spanit,mert nyugodt,megfontolt kutyának láttam mindig,mikor valakiét láttam.Igazából kaptam helyette egy duracell nyuszit,aki mindig fut.Eleinte bántam,de mára annyira megszerettem,hogy ilyen kis lökött,hogy hiányozna:)Első kutyám,akit minden eddiginél jobban szeretek.Nem is tudom mi lenne velem,ha nem lenne.
2014. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az enyém is duracell nyuszi. :) Hasra esik, lefejeli az ajtó félfát, lecsúszik a székről, csúszdázik a szőnyegen.

És minden hová utánam jön. (most is bepréselte magát a fotelba mellém)

Én is nagyon szeretem. Olyan, mint ha ő egy darab lenne belőlem.

2014. dec. 3. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyèm 5 éves, nyugodt, nagyon engedelmes. De sokat jártam vele kutyasuliba, lehet h ezert lett kiegyensulyozott.

Amúgy játékos, labda mániás ès szaladgálni mindig van kedve.

2014. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Úgy hallottam, hogy a spánielek nemigen taníthatók.
2014. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De taníthatóak. Az enyém nagyon okos. Csak nem szabad ráhagyni a dolgokat, különben szándékosan elfelejti a tanultakat. :)
2014. dec. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!