Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Választás!? (hülyék kiméljenek...

Srác980123 kérdése:

Választás!? (hülyék kiméljenek meg mert unom őőket) Jah és méretet is irjatok.

Figyelt kérdés

Hali!

Kutyát szeretnék egy 14 éves srác vagyok az ára nem számít most!

Kertes házban élek!

Válaszokat köszönöm.


2012. aug. 1. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés???
2012. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Elég keveset írtál, kéne még infónak, hogy mennyit sétáltatnád, mennyi időt szánnál rá, első kutyád lenne-e, mennyire értesz a kutyákhoz, kis-közepes- vagy nagytestű kutya kéne, hosszú, vagy rövidszőrű, milyen aktív legyen a kutya stb.


13/L

2012. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát így kritériumok nélkül nehéz mondni neked fajtát.

Esetleg van valami elképzelésed mit szeretnél vele sportolni vele vagy védje a házat milyen legyen a szőre természete?

2012. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
szerintem ha kertesházban éltek, akkor nagytestű legyen. én a helyedben menhelyről hoznék el egyet, tök mindegy, h keverék vagy fajtiszta. a kutya az kutya.
2012. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
72%

én inkább egy igen ritka fajt ajánlanék neked.

biztos házőrző és barátságos

MEDVEDISZNÓEMBER: ha ezt kimondod az állatkereskedésben isteníteni fognak hogy ilyen ebed lesz. az ára nem sok 3000ft környékéén van.

érdemes! nekem is van.

2012. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Óriás snauzer!

Nagyon inteligens, nagytestű, ha kell meg is tud védeni, nagy a moszgásigénye, érdemes vele elmenni kutyaiskolába is.

2012. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
A kutyákat az ilyen emberek azért viszik el kutyaiskolába mert hülyék az állatokhoz:P
2012. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kis nagy vagy közepes testű kell? Közepes vagy rövid szőrű? Kinti vagy benti kutya lenne? Van valami elképzelés sport stb... Házőrző legyen vagy csak egy családi kedvenc? Mennyit mozgatnád naponta? És hogyan? (futás vagy stb.. mennyit sétáltatnád napon?) Esetleg valami küllembeli elképzelés?


Ha ezekre válaszolsz akkor máris könnyebb fajtát ajánlani neked. HIába mondjuk pl. a Német juhászt ha te közepes testűt akarsz vagy csak naponta 1 órás van a mozgatásra, fárasztásra...

2012. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy körülbelül, milyet szeretnél, nagy, közepes, vagy kis termetű. Nekem ennyi évesen boxerem volt az első kutyám. Nem bántam meg, nem egy nehezen kezelhető fajta, de azért vigyázni kell, mert mint minden fajta, a boxer is az ember fejére nőhet. Nagyon játékos, jópofa kutya, viszont tud, bátor házőrző is lenni. Sokat kell vele foglalkozni, mert nagyon gazda központú. Én a boxert ajánlom.
2012. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Óriás schnauzert.! :))
2012. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!