Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a, ,...

Mi a véleményetek erről a, , tenyésztőről, ,?

Figyelt kérdés

Ez az illető Német származású. Kidobták németből mert embertelen körülmények között tartotta a kutyáit. Ott már nem tenyészthetett ezért jött HU-ba. Itt úgy szintén éhezteti a kutyáit. Van kb:10 szukája és 4-5 kanja. Egy párat láttam kiállításon hát ne kelljen mondanom, hogy néztek ki. Farkukon szőr nem volt. Hatalmas sebek rajta, foguk alig volt... Kb. Már 25 éve tenyészt itt mégis nyert a kutyájával. Több feljelentést is tettek ellene de aki feljelentette annak megmérgezte a kutyáit. Évente 5 almot hoz le ( kb: 8 kölyök almonként). Amit nem tud eladni kitudja mi lesz vele ( de több kölyök is alultáplált nála).


És nem, NEM szaporítóról beszélek ...TK-val árulja a kölyköket.



( Tőle akartam kölyköt de miután megláttam a kutyáit és utána jártam az illetőnek hát úgy döntöttem, hogy kössz nem. Azóta is várok a megfelelő alomra és tenyészpárra)


2014. dec. 3. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy szaporítóról írtál!
2014. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hivatalosan tenyésztő de emberek szemében szaporító.
2014. dec. 3. 10:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Jóérzésű embernek szerinted mi lehet a véleménye erről? Persze h elítélendő. De azt nehezen hiszem el h fogatlan, sebes, farokszőr nélküli kutya nyerjen kiállításon...


(Németből h tilthatták ki? Talán Németországból? És legtöbbünk úgyszintén nem HU-ban él, hanem Magyarországon. Apró dolgok ezek is - nem szoktam nyeltavnáciskodni, de ezek már irritálóan zavaróak voltak)

2014. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pedig akár hiszed akár nem LÁTTAM, hogy hogyan néz ki az a kutya. Azokra az apró hibákra meg magasról ...
2014. dec. 3. 10:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ki Ő?

milyen kutyákat tenyészt?

melyik kiállításon nyert kutyája?

2014. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék...


(egyébként ő is hasonlóan magasról tesz a dolgokra - csak neki más az ingerküszöbe mint neked vagy nekem. A tied még elbírja h németbe megyek, az övé még elbírja, h ne úgy tartsa a kutyáit... egyik sem jó, teszem hozzá, csak az előbbivel nem ártasz másoknak, csak szar hallani, a másikat szar is hallani, és még a kutyák is megisszák a levét)

2014. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt nem fogom elmondani, sajnálom...
2014. dec. 3. 11:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Erre emlékeztet a sztori: [link]


(És látod, tudtak tenni ellene valamit.)

2014. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor miért nem? Ennek így semmi értelme
2014. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sippara ***** válasza:
71%
Tippelhetek? Német juhász? Kpra meg puszira megy náluk minden itthon, szerintem ha jó """tenyésztő""" vinné be a ringbe, egy bichon is kapna náluk tenyészszemlét ;)
2014. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!