Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ivartalanítva van a szuka kutyám, a két kan méga megvan zavarodva, nyalogatják ő pedig hagyja. A szuka kutya is sűrven nyalogatja magát, szerintem vér is csepeg néha belőle, hiszen az ágyamon láttam vért.

(Ivartalanítás során a kutya méhe ki lett véve, a petefészekről nem tudok sajnos.)


2014. dec. 5. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mégis*

És azt szeretném kérdezni, hogy ha a kannal összeragad akkor mi történik?

2014. dec. 5. 15:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor lett ivartalanítva?
2014. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve
2014. dec. 5. 15:51
 4/11 A kérdező kommentje:
+ a pérája is megvan duzzadva. Ezt kifelejtettem.
2014. dec. 5. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik állatorvoshoz, hogy nézze meg, tutira kipakolták-e. Lehet bent hagytak mindent, csak felvágták. Volt már nem egy ilyen eset sajnos. Addig zárd el a kanoktól.
2014. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat ez érdekes egy állatorvos volt, mert megmutatta nekünk a kutya méhét.. Vagyis én nem néztem, de volt rá szemtanú.
2014. dec. 5. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Másik kutya méhe is lehetett.

Mindenképp másik doki.

2014. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltass egy hasi ultrahangot, azon látszódni fog.
2014. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kétségbe vagyunk esve. :( elfogjuk vinni, csak tőlünk rendes állatorvos messze van. Már gondolkozunk hogy lehet nem is a méhét vette ki az orvos, hanem csak a burkot. Olyan létezik kutyáknál hogy méhen kívüli terhesség?
2014. dec. 5. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. De ha esetleg valóban más kutya méhe volt, amit mutatott, és a kutyád ivaros és vemhesül, akkor is ivartalaníttathatod, még vemhesen is!
2014. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!