Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam belemártottam a pelenkáját a pisibe befújtam helyhez szoktató spray-vel ha rossz helyre akar pisilni akkor felkapom és oda viszem a pelenkára.De nem pisil oda ahova kéne még egyszer nem volt olyan hogy a pelenkára pisilne.Már lassan 3 hete próbálkozom vele(3hónapos amstaff keverék).

2014. dec. 7. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkát felejtsd el! Kölyökkutyáknak fölösleges

Két óránként leviszed sétálni:

- Ha lent pisil, akkor megdicséred, nagyon örülsz.

- Ha a lakásban pisil, akkor feltakarítasz.

A kakival ugyanezt csinálod. De ne várj csodát, még baba. Van olyan kutya, amelyik csak 6-8 hónaposan lesz szobatiszta.

2014. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. dec. 7. 08:35
 3/4 anonim válasza:
100%
Mi kertes házban élünk, én úgy értettem meg vele a pisi dolgot ahogy az első is tanácsolja. Sűrűn, akár 15 percenként kimentem vele az udvarra. Egy idő után megfigyeltem, hogy megértette miért van ez így. Mindig ugyan oda végezte a dolgát és már sietett is vissza a házba.
2014. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez a módszer tényleg bevált :)))))
2014. dec. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!