Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ötleteket adni, mit...

Tudnátok ötleteket adni, mit adhatnék enni a kutyámnak a vizsga után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Kutyámmal az első, de remélhetőleg nem utolsó (engedelmes) vizsgánkra készülünk. Szerencsére elég jól fel vagyunk készülve, igazság szerint akár holnap is szívesen levizsgáznék vele, de még van egy kis időnk finomítgatni a dolgokat. Mivel, mint írtam, reményeim szerint többször is fogok még vele vizsgázni, szeretném, ha a vizsgaszituáció minden kellemetlenség ellenére (izgul a gazdi, satsatsat...) jó élményként maradna meg benne. A vizsga alatt persze nem lehet étellel, klikkerrel, bármivel hangon kívül jutalmazni (és ez persze nem is baj), de utána a fent leírt okok miatt azért adnék neki pár marék kaját. Valami extrafinomra gondoltam, nyilván nem a tápérték a lényeg most. Sült máj, büdös sajt? Nektek mi vált be, mint extrafinom cucc ilyen alkalmakkor?


2014. dec. 7. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a túró mindent visz.
2014. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De durva, ezt még nem is hallottam. :D Pedig pár hónapja nyersezünk, szóval elvileg már próbálhattuk is volna, de a túró eddig kimaradt az étrendből. Na, majd kipróbálom, őrá milyen hatással van. Köszi a tippet!
2014. dec. 7. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Pacal :D
2014. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na azt már hallottam, próbáltuk is, kb. annyira érdekelte a kutyámat, mint valami olcsó virsli. :D mondjuk nem mondom, hogy ennek nem örültem, nekem semmi bajom a nyersezéssel, és az esetleges szagokat is egész jól bírom, de a pacallal azért nem voltunk jóban. :D
2014. dec. 7. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kockázott főtt máj? A csillagokat is lehozza érte az enyém :)
2014. dec. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!