Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves olvasók: Valószínűleg...

Ladinszki Milán kérdése:

Kedves olvasók: Valószínűleg kutyám lesz és azt is tudom hogy milyen egy boxer. Szerintetek ez jó választás mivel lakásban fogom tartani és ha igen tudtok monda ötleteket a tartására megköszönném? :D

Figyelt kérdés

#boxer #töltött káposzta #házban tartása
2014. dec. 3. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Jó az, persze, de azt tartsd észben, hogy mozognia is kell, és simán fellök, ha épp az útjában vagy :D
2014. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó választás ha tenyésztőtől veszed törzskönyvvel,szűrésekkel,garanciával,szerződéssel. Ha nem így teszel nem boxerod lesz. Boxer amúgy tökéletes lakás kutya megfelelő szocializációval és lefárasztással, kint/kertben meg is fagyna..
2014. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, jó választás? A boxer remek kutya, ha neked való. Ha nem, akkor meg egy rémálom. Mit tudsz a fajtáról, mit tervezel vele csinálni, hogyan akarod nevelni?
2014. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Boxit lakásban? Jól meggondoltad? Ez a kutya egy energiabomba és igen nehéz megnevelni. Ismerek boxert, a gazdája vitte kutyasuliba és rohadt nehezen tudták csak kezelni. Naponta rengeteg séta és játék kell neki, különben szétszedi a lakást. Szóval ez nem olyan kutya, melyet nyugodt szívvel otthon hagy az ember 8-9 órára...
2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek egyet az előzővel, szerintem boxert kifejezetten lakásban érdemes tartani, mert hihetetlen gazda centrikus!

De valóban nagyon energikus kutya, ne felejtsd el, hogy még mindig munkakutya! Dolgozni kell vele, és nevelni, aktívan foglalkoztatni kell. Egyébként persze, remek választás, ha ezeket tudod biztosítani neki!

2014. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek volt boxere, kertben élt, éjszakára volt beengedve.

Nagyon okos, jól nevelt kutyus volt. És nagyon gazdicentrikus.

Rengeteg időt igényel (mint minden kutya), és valóban sok mozgást, játékot. Örök gyerek.

2014. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. jan. 27. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!