Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy közepes termetű 5...

Van egy közepes termetű 5 éves keverék lány kutyám. Kb fél éve lett ivartalanítva. Helyrejött szépen, eszik is szaladgál is de mostanában váladékozik a nemi szerve. Néha átlátszó fehéhes, néha pedig sárgás folyadék távozik belőle. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 08:04
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Mit jelent konkrétan az ivartalanítás? A méhét is eltávolították, vagy csak a petefészkeket?
2014. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A méhét is úgy tudom.
2014. dec. 9. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nem mutattad meg állatorvosnak, semmi más. A kutyának akármelyik testnyílásából folynak ilyen dolgok, az nem normális, betegség jele, és orvosi kezelést igényel.
2014. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az itteni állatorvos miatt majdnem elpusztult a kutyám. Az ivartalanítás egy rutinműtétnek számít, de mégis olyan komplikáció lépett fel, hogy 3szor leállt a szíve a kutyának és ha anya nincs bent (egészségügyi dolgozó) akkor nem tudtam volna élve hazavinni az imádott kutyusom. Sőt ezek után hallottam még pár ismerősömtől, hogy volt akinek bele is pusztult a kutyája ugyanebbe a rutinműtétbe ennél az orvosnál. Mi vidéken lakunk, és elég messze van másik orvos. Azért tettem fel itt a kérdést, mert reméltem hogy tudtok valami tippet adni amivel esetleg nem kell állatorvoshoz fordulni, mert ezek után nem nagyon bízok meg bennük. Remélem meg lehet érteni. Köszönöm:)
2014. dec. 9. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy hiába adnánk tippet,hogy mi lehet a baja,távgyógyitók nem vagyunk...És gyógyszert se tudunk felirni...De valamilyen gyulladásra gondolok. Szerintem vidd vissza az orvoshoz, meg nem fogja megint műteni, gyógyszert csak tud irni! Szerintem antibiotikum kéne. Mennyi ideje műtötték?
2014. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen váladékozás orvost igényel.Ha a helyi rossz,elviszed máshova.Gyatra orvos ugyanis nem segít,hanem csak ront rajta.Az meg nem mindegy,van e mėhe vagy sem.Ha a műtėtnél nem távolították el,lehet gennyes méhgyulladása.Ha imádod a kutyád,nem viszed kontárhoz és kész.
2014. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fél éve lett műtve, és kivették a méhét is.
2014. dec. 9. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami hüvelyi fertőzése, amihez szintén orvos kell. Felülsz vele egy buszra és elviszed messzebbre, vagy hívsz taxit.
2014. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidd el kérlek!
2014. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!