Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel helyettesíthető a...

Mivel helyettesíthető a kutyacipő a sózott utak miatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kend be a tappancsát valami jó zsíros, de természetes anyaggal (nem gépolajjal tehát), ami vízhatlanná teszi, pl: vazelin.
2010. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szarvasfaggyú
2010. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Amikor még a városban laktunk én is bekentem a talpát zsíros krémmel, séta után pedig kézmeleg vízben (kis lavorban) alaposan megmostuk a lábait. Sosem volt sebes.
2010. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi babaolajat használtunk régen és jó volt!:)
2010. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Sajnos hiába kentem niveával, mostam át séta után alaposan, nem segített. Az egyik tapiján az ujjai között kimarta a só.:(

Sajnos nem tudjuk a sózott utakat elkerülni.:S Most kezelés alatt áll a kis tappancsa, egy darabig szerintem nem is tudunk menni. Esetleg ha varrnék neki ilyen kis cipőcskét? Csak nem tudom milyen anyagból.

2010. febr. 1. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

kutyazokni kapható a szakboltokban 2 000-4 000.-ft körüli áron.

a vazelin a gyógyszertárban pár száz forint :)

séta után jól lemosni a tappancsait,és utánna bekenni !!

2010. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!