Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan történik a kutyus...

Hogyan történik a kutyus elaltatása? Azonnal meghal, vagy szenved? Sajnos 16 éves a drága "társam", és egyre többet foglalkoztat ez a kérdés.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom először kap egy altató szurit, és utána a véglegest. De nem szenved, pont ezért kap először csak egy olyat amitől csak simán elalszik és utána kapja meg a véglegeset.
2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Mitől szenvedne?

Egyszerűen csak elalszik.

2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsére még soha nem kellett ezt a módszert alkalmazni. De szerintem nem szenved, pont ez benne a lényeg, hogy véget érjen a szenvedése. Egyszerűen elalszik és többé nem kel fel. :((
2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szenved! Szépen elalszik! Az én kutyusom is nemrég lett elaltatva, ő már az altató injekciótól elment!:(
2010. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Az én drága kutyusomnak bőrrákja volt. A szőre kihullott, a bőre véres lett a vakarózástól. ELvittük az állatdokihoz, aki beadott neki egy szurit, és mire a fecskendő egész tartalmát beadta, a kutyusom kinyújtózott és végleg elaludt.


Szerintem a természetes halál után ez a legszebb vég ( már ha a halál szép lehet egyáltalán... : (( )

2010. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Először egy altatót kap, a gazdi ott maradhat, a kezében alszik el, a másodiknák kitanácsolnak, mert az z idegekbe megy és rángatozik a test, de fájni már nem fáj semmi... Nagyon sajnálom a kutyusodat, sok erőt kívánok neked ha eljön az idő, nekünk is nem rég jött el és kimondhatatlanul fájó volt...
2010. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a megnyugtató választ, és az együttérzést! Mindent megteszek érte hogy még sokáig együtt maradhassunk, és minél később kerüljön rá sor.

Minden jó kívánok nektek kutyusos gazdiknak!

2010. febr. 1. 21:47
 8/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
77%

Nekünk 11 hónaposan kellett elaltattatnunk egy gyönyörű dogfiút gyógyíthatatlan betegség miatt.

Jött a doktorbácsi, kapott egy sima alatató,attól bebódult majd megkapta a T61-et,ami megállította a szívét. Ha nem elég lassan és körültekintően adják be ez utóbbit akkor rángatózik a kutya,ha az orvos ügyes akkor nem. A kezeinkben aludt el a Drága örökre.

2010. febr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nagyon szép a kora a kutyusodnak. Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy amig a kutyus mozog, rendesen végzi a dolgát, eszik, iszik, nincsenek fájdalmai, akkor ne altasd el. Ő megfogja érezni mikor jön el az idő, bizd ezt a természetre. te is tudni fogod, mert el fog tőled köszönni. Inkább szeresd még és kényeztesd, használjátok ki azt az időt ami még hátra van.
2010. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A mai hozzászólónak: Köszi hogy ezt leírtad, nagyon boldog vagyok, amikor valaki ilyen szeretettel és emberséggel beszél a kutyusról!!!Bárcsak mindenki így gondolkozna! Én is ilyen vagyok, a világ minden kicséért sem tudnám elaltatni amíg nem jön el az idő! Egy kis puli kutyáról van szó, aki szerencsére még most is borzasztóan aktív, eleven. De sajnos van egy gyomor daganata... Ezért rettegek annyira. Addig is minden kényeztetést megkap, talán túlzottan is. (A szobában, ágyban alszik, a szememet le nem veszem róla még éjszaka sem.)

Gondolom neked is van kutyusod,akivel nagy szereteben élsz, ezért érzed át te is a félelmemet. Ha igen, akkor nagyon sok együtt eltöltött boldog éveket kívánok nektek!

(Csak zárójelben: van ám még egy farkaskutyám is, ő is már 13 és fél éves! Imádom!!!)

2010. febr. 4. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!