Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy Cane...

Szeretnék venni egy Cane Corsot de van kettő bichone havanese a családunkba (anyukámé és a testvéremé)?

Figyelt kérdés
Ők már öt éve megvannak ha veszek egy cane corsot még könlökként hozzájuk szokik mert azt olvastam hogy néha nekiugrik más kutyáknak hogy bizonyítsa erejét?Nagyon szeretem a másik két kutyust és nem szeretném hogy bajuk essen tudnátok segiteni hogy hogy érdemes napközbe őket itthon hagyni hogy inkább legyenek külön vagy nem lessz baj?? köszönöm!!!!

#kutya #kutyatartás #Cane corso #bichone havanese
2014. dec. 11. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyára bíznád, hogy hogy viselkedik, akkor ne legyen corsód :)
2014. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amíg ez a kérdés felmerül...aki a kutyák viselkedésével legalább alapszinten nincs tisztában, az ne akarjon már cane corsot az ölebek mellé. Mert ha az a "megoldás" merül fel, hogy külön lesznek csukva és ezzel azonos szinten, felfogás alapján lesz a kutya kezelve, nevelve, szocializálva, akkor igen, meg fogja őket enni reggelire, titeket meg ebédre.
2014. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem igazán értem hogy hogy érted (bocsi!!) de ha arra célzol iskolába mindenképp vinném és nem első kutyám lenne de mindenképp foglalkoznék vele :)))))
2014. dec. 11. 16:42
 4/16 A kérdező kommentje:
ez előzőt nem igy akartam írni azért kérdezem mert azt írták és barátnőm azt mondta hogy a kutya megbízhatatlan és a vérében van az ereje bizonyíítása amugy köszi a válaszokat?!?! :)
2014. dec. 11. 16:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Először nézz utána annak milyen kutyát akarsz. Mérd föl az árát. Minimum 100-150.000Ft. És utána dönts.
2014. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha a két kis bischon jól nevelt, és jól kijönnek más kutyákkal, és a kiskutya is tenyésztőtől lesz - ami 100 ezer forint vagy több - akkor nem lesz gond, bár a leírásod alapján nem ajánlom neked ezt a fajtát!
2014. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egy ilyen kérdést írsz ki, akkor ne legyen ilyen fajtád.


Én se vagyok profi, de ha a kis keverékem mellé vennék egy nagy dögöt, akkor fel se merülne bennem, hogy "jujj, nehogy megtámadja". Nem. Kutya van, nevelés van, nyugodt és határozott vezetés van, a jó viselkedésre rádicsérünk, a rosszat meg nem tűrjük meg.


Így nem szabad hozzáállni, hogy "mi lesz, ha". Nem. Határozott elképzelésed kell, hogy legyen, hogy mit vársz a kutyádtól és mik a határok, szabályok.


Szeretnék a gyerekem mellé még egyet szülni, de jujj, mi lesz, ha a nagy bántani fogja majd a kisebbet??? Nem szabad így gondolkodni.

2014. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat az árral minden rendben 2 éve gyüjtök rá van pénzem kztyusra de ha ti mondjátok akkor inkább lemondok róla nem vagyok félénk vagy ilyesmi de nem a leg határozottab talán 3-4 év mulva köszi a válaszokat!!! :)
2014. dec. 11. 18:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a corso lenne a legnagyobb gondod. A kis szobacirkálók, főleg, ha ketten uralják a családot, sokkal támadóbbak lennének, mint egy jó idegrendszerű corso kölyök.
2014. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na igen, csak ha az ölebek uralják a családot, akkor a corso is uralni fogja, előbb utóbb. Előbb a kicsikkel fog meccselni, aztán meg a családdal, akármilyen jó idegrendszere is van, mert aki nem tud kutyát nevelni, azt a kutyája fogja megnevelni.
2014. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!