Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy Cane...

Szeretnék venni egy Cane Corsot de van kettő bichone havanese a családunkba (anyukámé és a testvéremé)?

Figyelt kérdés
Ők már öt éve megvannak ha veszek egy cane corsot még könlökként hozzájuk szokik mert azt olvastam hogy néha nekiugrik más kutyáknak hogy bizonyítsa erejét?Nagyon szeretem a másik két kutyust és nem szeretném hogy bajuk essen tudnátok segiteni hogy hogy érdemes napközbe őket itthon hagyni hogy inkább legyenek külön vagy nem lessz baj?? köszönöm!!!!

#kutya #kutyatartás #Cane corso #bichone havanese
2014. dec. 11. 16:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a kiskutyák tudják hol a helyük (őket nem én nevelem) köszönöm a válaszokat még jó hogy feltettem a kérdés mi lett volna ha hipp hopp veszek eggyet :)
2014. dec. 12. 12:55
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelendő, hogy beláttad, nem vagy még kész egy ilyen kutyára! :) Sokan képtelenek ezt belátni,csakazértis kell nekik, aztán meg ide jönnek nyavajogni, hogy nem bírják kezelni a kutyát.


Úgyhogy le a kalappal előtted :)

2014. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az oké, hogy ha valaki bizonytalan, akkor nem pont egy kemény kutya való neki, de én azért örülök, ha valaki kiír egy ilyet, mert legalább tudja, hogy egy kicsit más tészta egy cane corso, mint a havanesei, és jót akar a kutyáinak. Inkább legyen az ember bizonytalan, vagy óvatos, mint hogy gondolkodás nélkül vegyen a 2 öleb mellé egy cc-t, akivel aztán vagy nem bír, vagy kárt tesz a kiskutyákban, vagy amikor szembesül az erejével, kidobja.

Szóval azért pozitív is, ha valaki ilyet kérdez... Ettől függetlenül szerintem is próbálj még barátkozni, ismerkedni a fajtával, esetleg ha van ismerőseidnek, kijárni hozzájuk, vagy kérj meg egy tenyésztőt, hadd legyél egy kicsit a kutyáikkal előbb, nézz róluk videókat, olvass róluk könyveket, cikkeket, beszámolókat... ilyesmik jutottak eszembe.

2014. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon kedves tőletek!!!! :)
2014. dec. 12. 18:21
 15/16 anonim válasza:
Lehet,hogy már késő válaszolni,de én biztatni szeretnélek. 1 hete kaptunk 2 évesen egy cane corso szukát, volt már alapból egy 8 éves nagytestű kan keverékünk,meg egy 10 hónapos spániel lányunk. Az első nap a spánielünk lemorogta a canét,az engedelmesen odébb is ment,második naptól kezdve nagy barátok,szagolgatják, nyaldossák egymást,bár játszani még csak próbálkoznak,mivel a cane corso farkasölőkkel nőtt fel,így nem tudja mit kezdjen egy ilyen pici kutyával . :) Nekem nagyon jó a véleményem a fajtáról,bár 1 hét még nem a világ,+ az is igaz,hogy ez a cane corso a világ legbarátságosabb kutyája,bárki bármikor megsimogathatja,soha nem harapna meg senkit. :)
2015. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" 1 hét még nem a világ,+ az is igaz,hogy ez a cane corso a világ legbarátságosabb kutyája,bárki bármikor megsimogathatja,soha nem harapna meg senkit. :)

"


Sintértelepről hozott keverékem is nagyon bűbájos, puszi osztó, mindent és mindenkit imádó kutya volt... kb. 1 hónapig :) Addigra már jól bevackolta magát az új életébe, kinyílt a csipája és alig bírtam vele, hatalmasra duzzadt az önbizalma, teljesen átkattant. Odaugatott és odakapott az idegeneknek, terrorizálta a kutyákat stb. Pedig NEM tutujgattam agyon, meg hagytam rá mindent és mégis. Azóta persze sikeresen kikúráltam ebből a viselkedésből és megint angyalian viselkedik, de nagyon becsapós ám amit kezdetben produkál egy kutya, 1 hét az SEMMI.


Én az elején meg voltam róla győződve, hogy a kutyám soha nem harapna meg senkit. Most már tudom, hogy egy ökörnek is nekimenne ha az épp csúnyán nézne rá :D

2015. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!