Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törpe uszkár csajos kutya...

A törpe uszkár csajos kutya vagy egy 16 éves fiúhoz is jól illik?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csajos, ugyanolyan kutya mint a többi. :)
2014. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól illik... :) A környénkünkön rengeteg spánieles, és uszkáros fiatal srác sétáltat...
2014. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát az biztos, hogy kicsit furcsa szemmel néznek rájuk. Úgyszintén mint a kitetovált, testet férfiemberekre akik csiviket meg yorkshikat sétáltatnak ... De amúgy én nem ítélem el, ha neked ez tetszik akkor vegyél ezt. Ez igazán okos, szeretnivaló ebzetek.
2014. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, bár szerintem ha már uszkár, akkor inkább óriás, csak az Magyarországon nehezen beszerezhető.
2014. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs csajos kutya,csak a gazdi teszi azzá:)

Ha nem öltözteted rózsaszín tütübe,akkor senki nem néz rád furán:D

Amúgy nagyon édes kutyi,a beiglimnek van egy pár ilyen haverja,csak majd ha lehet normális frizut vágass neki,mert némelyiket úgy el tudják csúfítani..:D

17/l

2014. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha normális fazonra van megnyírva akkor nem csajos, ha bohócként nyíratod meg akkor meg halálra cikiznek majd miatta.


Nekem már több pasi is mondta, hogy a kicsi pamacsos szobacirkálókat jobban kedveli mint a klasszikus pasis kutyákat (németjuhász, stb) :D

2014. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahol én élek, itt egy komoly, idős úr szokott uszkárral sétálni. Nem néz ki csajosan, egy jólnevel, nem idétlen formára nyírt kutya, meg egy tök normális kinézetű idős férfi. Ha nincs rajta kis masni, meg nincs olyan hülye formára nyírva, akkor az uszkár egy teljesen normális kinézetű kutya.
2014. dec. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha arra gondolsz, hogy ciki e...nekünk közép uszkárunk van, nagyvárosba lakunk. Ha a férjem megy vele egyedül sétálni 4-5 csaj szólítja átlagba meg különböző ürügyekkel (de szép,de okos, lennék a gazdija, lennék a kutyusod simozhetnél engem is...tovább nem mondom mert vannak durvábbak is!) 😄 szóval a csajoknak bejön! Nem ponponra van nyírva!!
2014. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki,egyre több fiút látok mini kutyával.De ha ezt szeretnéd,ne az érdekeljen,mit szólnak hozzá mások.
2014. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi benne a csajos? Ugyanolyan kutya mint bármelyik másik, mármint ilyen szempontból.

Ne oroszlán fazont nyírass neki, és kész :) Egyből egy random göndörszőrű kutyu lesz :)

Egyébként pedig nagyon okos és imádnivaló kutyák, szóval ha bárki szerint nem jó hogy uszid van, annak ne adj a véleményére :P

Nekünk ugyan óriás van, de egyáltalán nem csajos, édesapám kérésére lett ilyen fajta, és régen is volt egy középuszkárunk, szintén apa kérésére :)

20/L

2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!