Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert morog a 7 honapos rotim...

Miert morog a 7 honapos rotim a babamra? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
a falkarendett tartjuk ami le van irva. mikor a kutyara raszolok hogy ereszd meg a kajat is elem dobja,az ajton elore enged es ha szidom a hasat mutatja.gondolom akkor tudja ki a fonok de a kisfiamra morog hiaba csapok az orrara akkor is.es melletem megteszi. igen mikor nem figyeltem azt hallotam hogy uvolt a kutya a fiam meg a fulet harapta. tudom kutyaval gyereket sose hagyjunk kettesben de ez most veletlen volt . de a morgast ez elott is csinalta.nem torodok a kutyaval hogy jelezzem nem jo amit csinal azota meg ha bepisil raszolok behuzott farokkal elszalad es vonyit egy nagyott.kulonben foglalkozok vele csak most hogy mondjam l"rosszba vagyunk" basszus es kutyasuliba se tudom vinni jelenleg anyagi helyzetem miatt talan jovore. ezert kerek segitseget hatha volt mar valakinek ilyen hasonlo gondja
2014. dec. 16. 02:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
-tüntessétek el a kutyát minél előbb
2014. dec. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt csak kutyasuli vagy kiképő segíthet! Kamaszodik a kutyád.
2014. dec. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 syeka válasza:
72%
Minek az ilyennek kutya, meg gyerek egyszerre.
2014. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
a "falkátokban" a kutya maga alattinak tekinti a gyereked, ezen a sorrenden kéne változtatni
2014. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Bepisil? Rászólsz és retteg? Nem tartod véletlenül terrorban a kutyát?
2014. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

mennyi idős a gyermeked?

ha probléma van a gyerek és a kutya között TILOS kettesben hagynod őket, még véletlenül sem!!!

kertes házban laktok?

a kutyát rendesen le kell mozgatni mindennap!

ha nem tudod kordában tartani, tényleg jobb lenne más gazdit keresni neki, mielőtt tragédia történik.

ez a fülharapás hogyan történt?

érdekes, hogy nem harapott vissza a kutya, de máskor meg morog rá.

2014. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

még most kéne ivartalanítani is, meg alaposan nevelni, a gyereket is, szerintem nincs rendesen szocializálva a kutyád, családtagra nem moroghat.

én is tréner segítségét kérném.

nem csak kutyasuliban vannak kiképzők, merre laksz?

2014. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
akár más kutyagazdi segítségét is kérheted a nevelésben.
2014. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sippara ***** válasza:
100%
Rohadt gyorsan keress sulit és házhoz járó kiképzőt.a rossz anyagi helyzet meg egy olyan dolog, amire vagy a kutya, vagy a gyerek vállalása ELŐTT kellett volna gondolni - egyébként a kutya nevelése is ugyanilyen, nem is értem, milyen alapon mersz orosz rulettezni mindkettőjük életével.
2014. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Hú, te, ezt próbáld meg vesszőkkel tagoltan is, mert a felénél elvesztem, hogy ki harap kit, meg egyáltalán.


Biztos, hogy rosszundulatú morgás az? Valahogy nem fér össze nekem azzal, hogy a gyerek rágja a kutya fülét, a kutya meg csak üvölt.

Mindenesetre tényleg nézesd meg szakemberrel, mert neten ennyiből az isten ki nem találja, hogy mi a bajotok és mit lehet vele kezdeni. A gyereked élete a tét, keríts rá pénzt.

2014. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!