Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert morog a 7 honapos rotim...

Miert morog a 7 honapos rotim a babamra? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
a falkarendett tartjuk ami le van irva. mikor a kutyara raszolok hogy ereszd meg a kajat is elem dobja,az ajton elore enged es ha szidom a hasat mutatja.gondolom akkor tudja ki a fonok de a kisfiamra morog hiaba csapok az orrara akkor is.es melletem megteszi. igen mikor nem figyeltem azt hallotam hogy uvolt a kutya a fiam meg a fulet harapta. tudom kutyaval gyereket sose hagyjunk kettesben de ez most veletlen volt . de a morgast ez elott is csinalta.nem torodok a kutyaval hogy jelezzem nem jo amit csinal azota meg ha bepisil raszolok behuzott farokkal elszalad es vonyit egy nagyott.kulonben foglalkozok vele csak most hogy mondjam l"rosszba vagyunk" basszus es kutyasuliba se tudom vinni jelenleg anyagi helyzetem miatt talan jovore. ezert kerek segitseget hatha volt mar valakinek ilyen hasonlo gondja
2014. dec. 16. 02:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért rágja a gyerek a kutya fülét???

S még csodálkozol ha üvölt a kutya és morog a kölyökre?!

2014. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ödi2 ***** válasza:
100%

Kicsit fura ahogy megfogalmaztad a helyzetet. Most a gyerek harapása ellenére csak tűrt és jelezte,h fájdalma van, aztán rámorog folyamatosan,többször is? Bepisil,majd rettegve elszalad,ha nem menekülhet el,akkor a teljes behódolással reagál,azaz a hasát mutatja... Nekem ez egy szorongásos,rettegő kutyát ír le,de így nehéz véleményt alkotni.

Írd meg merre laksz és lehet,h lesz valaki,aki esetleg a közelből tudna segíteni rajtatok,akár ingyen is.

Nagyon rosszá válhat a helyzet,ha nem teszel ellene.

Fontos lenne szakirodalmat is olvasnod,sajnos azt veszem ki a leírtakból,h neked is szükséged lenne segítségre és ezt ne vedd sértésnek. Ahogy a gyereknevelésben is szükség lehet segítségre,úgy a kutyanevelésben is...

Amúgy az mit jelent,h "rosszban vagytok"? Egy kutya nem lesz veled rosszban,csak reagál az őt ért ingerekre. Lehet fegyelmezni,jutalmazni,legvégső esetben egy időre kizárni a falkából,de ezt a rosszban vagyunkat nem értem.

Megpróbálnál egy-két esetet érthetőbben leírni? Pl a bepisilés és az azt követő menekülés érdekelne,mennyire domináns általában,más gyerekekre is morog, stb.

2014. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
alap hogy nem tartom rettegesben a kutyat. veletlen esett volt hogy a kutya fulet megharapta a gyerek es azert mertem bevalallni mert elozo kutyank is roti volt es semmi baj nem volt vele. ez az egy a problema csak nem kell egybol azt hinni mert tanacsot ker az ember hogy rettegesben tartom a kutyam mert nem. kerem kutyakikepzo tanacsat a suliig azt probaljuk es nem mindenki kutyaja kutyasulis kutya egy problemas gazdi akinek neki is ment a kutyaja nem sulival,hanem egy sulis kutya gazdi tanacsat kerte es beval. ezzel ellentetbe jovo tavasszal visszuk a kutyat suliba.csak addig is tanacsot szerettem volna kerni hatha valaki volt mar igy. nem egybol arra szamitottam hogy egybol tintessem el a kutyam
2014. dec. 16. 21:03
 14/16 A kérdező kommentje:
ja igen rosszul fogalmaztam. igen ugy ertettem hogy kizarni a falkabol ha olyat csinal. budapesten lakunk azon belul kispesten
2014. dec. 17. 10:25
 15/16 A kérdező kommentje:
nem morog a kutya egy gyerekre sem jatszik veluk de akikkel o talalkozott meg a legkisebb 3 eves a babam masfel eves . van hogy a babaval is eljatszik mar ki se veszi a babam kezebol a kajat. nem ugrik ra semmi baj ,csak egy apro morgas es elmegy a kutya tole. termeszetesen jutalmazom ha megy es szepen engedi hogy a gyerek simogatja. van hogy a kutya keresi a tarsasagat de amikor maga a gyerek megy a kutya nem akarja akkor morog. ezt figyeltem meg
2014. dec. 17. 16:41
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

szerintem meg a morgás semmilyen körülmények között sem engedhető meg a kutya részéről a család egyik tagja felé sem!

ez probléma!

2014. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!